Nužiūrėjimas, prakeikimas ir „porča“
Tradicinės medicinos specialistams ne visuomet pavyksta nustatyti ligos priežastį. Taip yra todėl, kad tradicinė medicina tyrinėja tik materialų fizinį kūną arba išorinius įvykius, susijusius su žmogaus psichika. Tuo tarpu ligas dažnai sukelia subtilesnio lygmens negatyvus poveikis energetiniam biolaukui. Šiame straipsnyje bandysime apibūdinti tris šio negatyvaus energetinio poveikio rūšis: nužiūrėjimą, prakeikimą ir „porčą“.
Reikia nepamiršti, kad už bet kokį neigiamą poveikį baudžia atoveiksmio dėsnis. Žmonės, kurie užsiima juodąja magija, susieja save su žemesniaisiais pasauliais. Tai yra labai greitas ir tiesus kelias į moralinę degradaciją. Noras kenkti savo artimui kyla iš liguistos dvasinės būsenos ir nežinojimo („nesvarbu, kad man pačiam bus blogai, bet kažkam tegu būna dar blogiau“ ir pan.).
Nužiūrėjimas yra neigiamas energetinis poveikis žvilgsniu, dažniausiai tai daroma nesąmoningai. Šis nepageidautinas sugebėjimas daugiau ar mažiau būdingas visiems žmonėms. Retai kas susimąsto, koks veiksmingas yra širdyje įstrigęs neigiamas ketinimas ir pikto linkintis žvilgsnis. Nužiūrėjimo metu donoras perduoda aukai neigiamą energiją. Tam pakanka labai trumpo žvilgsnio į akis. Tačiau nužiūrėti galima ir nenaudojant akių kontakto. Nužiūrėjimo nepastebi nei aplinkiniai, nei pati auka, tai gali nutikti bet kurioje vietoje (gatvėje, darbe, viešame renginyje ir pan.) Ypač pažeidžiami nužiūrėjimams yra vaikai, kadangi jų energetika nėra pakankamai stipri. Aukai nužiūrėjimas atsiliepia įvairiais sveikatos sutrikimais, nesėkmėmis profesijoje ir asmeniniame gyvenime. Šios pasekmės gali tęstis keletą metų, kraštutiniu atveju sukelia mirtį.
Prakeikimas yra neigiamas poveikis žmogui, šeimai, namams ir kt. naudojant destruktyvius žodžių derinius. Nuolatinė konkurencija dėl materialių tikslų, įtampa ir agresija sukuria negatyvu bendravimo foną, todėl retai kada susimąstome apie ištartų žodžių prasmę. Tokie pasakymai, kaip „o kad tu skradžiai į žemę...“, „kad tave kur galas“ ir kiti panašūs palinkėjimai, ypač lydimi stipraus pykčio, gali turėti nemažą jėgą ir gana liūdnas pasekmes. Prakeikimai ypač stipriai „prikimba“ per emociškai reikšmingus įvykius: vestuves, laidotuves, minėjimus, ginčus. Prakeikimas paprastai pereina taip pat ir aukos kraujo giminaičiams.
Prakeikti gali bet kuris žmogus, palinkėjęs kažkam blogo. Ypač stiprūs yra profesionalų, juodųjų magų, prakeikimai. Jeigu prakeikia mirštantis žmogus, tai į prakeikimą pereina visa mirštančio žmogaus gyvybinė energija. Prakeikimas gali būti skirtas ne tik konkrečiam žmogui, bet ir jo arba jos vaikams (giminės prakeikimas). Pavyzdžiui, giminės vyrų alkoholizmas, moterų negalėjimas ištekėti ar susilaukti vaikų, paveldimos ligos neretai būna giminės prakeikimo pasekmė.
Žmogus gali prakeikti ir pats save, todėl reikia atidžiai stebėti, ką apie save galvojame.
Žodis „porča“ yra kilęs nuo rusiško žodžio „portitj“ (gadinti). „Porča“ visuomet yra profesionalių magų darbas, kurio užsakovu gali būti praktiškai bet kas. Todėl pasekmės būna kur kas rimtesnės nei nužiūrėjimo atveju. Uždedant žmogui „porča“ su neigiamu ketinimu atliekamas magiškas ritualas. „Porča“ dedama ant aukos daiktų, maisto produktų, vandens, pinigų, turto, gyvūnų ir pan., ant fotografijos arba tiesiogiai ant paties žmogaus. „Porča“ - tai programa, kuri blokuoja pozityviąsias žmogaus energijas ir sudaro sąlygas patekti į organizmą svetimoms negatyvioms energijoms. Tokiu būdu žmogus nepajėgia natūraliai atstatyti savo jėgas ir jį užvaldo negatyvūs išgyvenimai. Kartais magai pasiunčia aukai tamsias astralines būtybes. „Porčos“ iš esmės būna trijų rūšių: „porča“ blogam gyvenimui, „porča“ sveikatai, mirties „porča“. Tikslas paprastai būna konkretesnis, pavyzdžiui, sukelti insultą, šeimyninius barnius, auto katastrofą, plėšikų užpuolimą, bankrotą ir pan.
Nužiūrėjimo, prakeikimo arba „porčos“ požymiai:
- - nervingumas, vidinis chaosas
- - mieguistumas
- - padidėjęs nuovargis
- - galvos skausmai
- - įvairios nepaaiškinamos nesėkmės
- - pablogėję santykiai su artimais žmonėmis ir aplinkiniais
Negatyviam energetiniam poveikiui būdinga tai, kad minėti požymiai atsiranda staiga ir be jokios aiškios priežasties. „Porčomis“ sukeltų ligų medikai jokiomis priemonėmis negali išgydyti, nepajėgia nustatyti jų priežasčių. Be to, žmogus vienu metu gali turėti keletą nužiūrėjimų, prakeikimų ir „porčų“. Tokiu atveju kyla labai daug problemų visose srityse, tampa praktiškai nebeįmanoma nei produktyviai dirbti, nei sukurti laimingą asmeninį gyvenimą.
Deja iš savo praktikos tenka pastebėti, kad negatyvus energetinis poveikis yra dažnas reiškinys. Piktų kėslų vedami agresoriai nenori užsitraukti įstatymų numatytos atsakomybės už sukeltas kitų žmonių kančias. Todėl savo juoduose darbuose neretai ieško burtininkų, magų, raganautojų ir kitokio plauko kerėtojų pagalbos. O kaip žinia, esant paklausai, visada bus ir pasiūla. Visuomet atsiras žmonių, kurie yra ciniškai abejingi artimo kančiai ir patiria savotišką pasitenkinimą kraudami pelną iš savo juodojo amato.
Juodosios magijos aukoms nėra lengva apsisaugoti vyraujant ekonominio pelno kultui ir grubiai materialistinei pasaulėžiūrai, neigiančiai nuolat vykstančius paprasta akimi nematomus energetinius procesus. Nužiūrėjimo, prakeikimo ar „porčos“ išvengti gyvenant žmonių visuomenėje praktiškai yra neįmanoma, nors kažkiek nuo to gali apsaugoti specialūs amuletai ir užkalbėjimai.
Pabaigai norėtųsi pakviesti susimąstyti, su kokiais motyvais mes šioje Žemėje esame ir kokį savo gyvenimą norėtume matyti. Juodosiomis energijų technologijomis pasiekta pergalė visuomet bus laikina, o kitiems sukeltos kančios anksčiau ar vėliau vis tiek sugrįš atgal ne tik šeimininkui, bet ir jo arba jos palikuoniams. Jėgos, kuri kyla iš meilės, atjautos, mokėjimo atleisti, vidinės ramybės ir šilumos, jokie gudrūs burtai pakeisti negali.