Apie mane

Ranka laiko maldos karolius

Mano vardas Vytautas. Kosmoenergetika užsiimu jau 5 metus. Per tą laiką pavyko sutvarkyti nemažai ligų ir problemų kas kartą vis įsitikinant šio metodo galia. Toks darbas nors ir nelengvas, tačiau, mano supratimu, daug reikalingesnis už bet kokį tradicinį darbą, kurį galėčiau dirbti. Laikau jį savo misija, nes kosmoenergetika gali padėti net tais atvejais, kai įprastos priemonės neveikia. Džiaugiuosi galėdamas tyrinėti kosminių energijų savybės ir būti naudingas kitiems.

Savęs pažinimas ir paprasta akimi nematomi dalykai mane traukė dar nuo mažens. Norėjosi peržengti žmogiškas galimybių ribas. Iš pradžių smalsumo vedamas domėjausi tuo, kas laikoma antgamtiška (nepaaiškinti įvykiai, jogų sugebėjimai ir pan.). Paskui ėmiau neduoti sau ramybės klausimais apie būties prasmę. Kodėl pakliūnu į situacijas, kurios verčia kentėti? Ką daryti, kad tapčiau stipresnis ir įveikčiau sunkumus? Kame yra visa ko esmė? Man atrodė, kad gyvenime neišvengiamai turi būti kažkoks principas, kuris paaiškina viską, kas vyksta. Taip įnikau į filosofiją. Patiko romėnų stoikų idėjos, gilinausi į Marko Aurelijaus, Deilo Karnegio, Vydūno ir kitų autorių knygas.

Baigiau vidurinę mokyklą, įstojau į universitetą. Bet užsitarnavęs diplomą ir pradėjęs dirbti supratau, kad toje sistemoje man nuobodu, nyku ir ankšta. Tuo pačiu ieškodamas dvasinės pusiausvyros eksperimentavau su įvairiom praktikom. Kelis kartus badavau savigydos tikslais. Užsiiminėjau jantra joga, kuri ne tik kūną mankština, bet ir subalansuoja energetiką. Kita įdomi praktika miego joga. Jos metu reikia klausyti audio įrašo ir mintyse atlikti užduotis. Išbandžiau ir daugiau dalykų (savihipnozę, holotropinį kvėpavimą ir kt.). Šiuo metu medituoju, kartoju mantras, kurios suteikia vidinę jėgą ir apsaugo nuo pavojų.

Tebedirbdamas pagal specialybę susidomėjau ir gydančiom energijom. Iš pradžių gavau Reiki energijos iniciacijas, bet pastebėjau, kad net turint aukščiausią Reiki pakopą sutvarkyti sunkesnių ligų nepavyksta. Tada lyg netyčia aptikau kai ką stipresnio - kosmoenergetiką! Mane instruktavo Tarptautinio ekologinio fondo „Intent“ atstovė ir maždaug per metus įsisavinau 50 kosminės energijos kanalų. Buvau pirmasis savo paties pacientas. Su šiom tikrai stipriom energijom pavyko išsivalyti susikaupusį negatyvą, nusiimti sąmonės blokus, harmonizuoti savijautą. Vos tik užpuldavo liga - kosmoenergetika būdavo pagrindinis vaistas. Gyvenimas akivaizdžiai palengvėjo. O jei galiu padėti sau, vadinasi, galiu padėti ir kitiems. Taip kosmoenergetika tapo mano pagrindiniu darbu. Šis metodas veikia per bet kokį atstumą, kas yra patogu ir efektyvu. Laikui bėgant įgijau patirties, atsirinkau ligas, kur rezultatai geriausi, ir stengiuosi daugiausia dirbti būtent su jomis.

Kosmoenergetika yra alternatyvus metodas, gražiai papildantis tradicinę mediciną. Kurios galimybės nors ir nemažos, tačiau ligų priežastys daugiausia gydomos fizino kūno lygmenyje, o to pakanka ne visada. Mokslininkai naujoves vertina pagal savo išankstinius apribojimus ir kosmoenergetikos netyrinėja... Bet man tai yra paskatinimas toliau šia veikla užsiimti, nes dėl to ji dar svarbesnė ir reikalingesnė. Subtili tikrovė egzistuoja įtakodama mūsų gyvenimą stipriau nei daugelis yra linkę galvoti. Be veiksmingo ligų koregavimo, kosmoenergetika - taip pat išvaizdos gražinimas, sėkmės pritraukimas, intelekto ir gabumų stiprinimas, apsauga nuo magijos bei kitos nuostabios galimybės. Esu be galo dėkingas likimui už tai, ką man buvo lemta atrasti.

Kosmoenergetikos meistro kvalifikacijos sertifikatai.

Mano naudojamos energijos


Blokas ligų tvarkymuiMaginis blokasMagistrinis blokas


circle-up circle-left
Į viršų
Atgal