Dažnai užduodami klausimai

- Ką daryti, jeigu esu iš kito miesto arba gyvenu užsienyje ir negaliu atvykti tiesiogiai?

- Seansus galima atlikti per nuotrauką. Nuolat dirbu su žmonėmis, esančiais kituose Lietuvos miestuose ir užsienyje. Nuotolinių seansų efektas yra toks pat stiprus, kaip ir tiesioginių.

- Kuriame mieste jūs esate? Ar galima pas jus atvykti?

- Esu Vilniuje. Anksčiau darydavau ir tiesioginius seansus, tačiau paskutiniu metu dirbu per atstumą su žmogaus atsiųsta fotografija. Daugelis mano klientų pageidauja būtent seansų per atstumą, nes taip yra patogiau - nereikia gaišti laiko kelionėms, susidaro mažiau išlaidų ir pan. Teigiamas poveikis išlieka toks pats, kaip ir dirbant su žmogum toj pačioj patalpoj.

- Kokia nuotrauka tinka energetiniams seansams?

- Nuotraukoje veidas turėtų būti iš priekio, rankos ir kojos nesukryžiuotos. Aplinkui neturėtų būti kitų žmonių. Fotografija dokumentams (veidas ir pečiai) irgi tinka.

- Kaip jums atsiųsti nuotrauką?

- Nuotrauką galite atsiųsti elektroniniu paštu - kosmoenergetas@gmail.com

- Kaip atsiskaityti už seansus? Ar reikia sumokėti iš anksto?

- Sumokėti galite pavedimu per banką arba per PayPal, TransferGo, Western Union, OpalTransfer mokėjimų sistemas. Banko pavedimui reikalingus duomenis rasite čia. Užsisakant kosmoenergetikos paslaugas reikėtų sumokėti iš anksto už vieną arba kelis seansus jūsų nuožiūra. Banko pavedimas Lietuvoje ateina tą pačią dieną, jeigu buvo atliktas iki 14.30 val. (kai kuriuose bankuose iki 15 val.).

- Kaip man reikėtų elgtis seanso metu?

- Galima ramiai pasėdėti arba pagulėti, tačiau nebūtina. Rekomenduotina susilaikyti nuo atsakingų darbų, automobilio vairavimo, kadangi energijos gali migdyti.

- Kaip dažnai atliekami energetiniai seansai?

- Paprastai atliekami trys seansai per savaite (kas antrą dieną). Jeigu problemai koreguoti prireikia daugiau darbo, po 10-15 seansų daroma mėnesio pertrauka.

- Kiek reikės seansų mano problemai sutvarkyti?

- Seansų skaičių tiksliai iš anksto prognozuoti sudėtinga. Energijos veikia pakankamai stipriai ir greitai, tačiau nemažai kas priklauso ir nuo problemos sunkumo. Teigiamas poveikis daugeliu atveju pasijaučia po pirmų seansų.

- Ką aš turėčiau jausti tuo metu?

- Pojūčių per seansą nereikėtų sureikšminti, svarbiausia yra teigiamas efektas. Žmonės energijas jaučia gana įvairiai. Tai priklauso nuo asmens jautrumo, esamų problemų ir konkrečių energijų. Seanso metu gali apimti mieguistumas, šiluma, dilgčiojimas ir kitokie pojūčiai. Kartais iškyla ryškūs vaizdai, prisiminimai. Šių pojūčių gali ir nebūti, tačiau energijos veikia visuomet. Reikėtų stebėti efektą po seansų.

- Ar žinosiu, kada vyks seansas?

- Taip, kiekvieno seanso laiką visuomet suderinu iš anksto.

- Ar seanso metu reikės bendrauti telefonu arba per Skype?

- Ne, nereikės. Seansui atlikti per atstumą pakanka žmogaus nuotraukos.

- Ar galite padėti mano artimam žmogui, kuris yra užkerėtas, serga depresija ir pan.?

- Jeigu tai suaugęs žmogus, jis gali kreiptis pats tiesiogiai. Be jo asmeninio prašymo padėti neišeis.

- Ar kosmoenergetika yra tas pats kaip Reiki?

- Tai skirtingi metodai, nors jų veikimo principas ir panašus. Reiki praktika yra gana populiari, tačiau pernelyg silpna rimtoms problemoms išspręsti. Tuo tarpu su kosmoenergetiniais kanalais galima pasiekti itin gerų rezultatų.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal