Privatumo politika

Šiuo metu užsakymus priimu elektroniniu paštu ir telefonu. Galite parašyti man laišką nurodydami savo vardą, pavardę ir aprašyti problemą, dėl kurios pageidaujate pagalbos. Taip pat, jei norite, galite prie laiško prikabinti savo nuotrauką, kuri reikalinga energetiniams seansams atlikti.

Jūsų duomenys bus naudojami tik energetinei pagalbai suteikti ir išliks visiškai konfidencialūs. Aš niekam neatskleidžiu klientų asmeninės informacijos. Siekiant užtikrinti maksimalią privatumo apsaugą, praėjus trims mėnesiams po paskutinės jūsų žinutės (elektroninio laiško, SMS arba skambučio), visi asmeniniai duomenys bus ištrinti.

Kita vertus, jeigu pateiksite tokį prašymą, galiu išsaugoti šiuos duomenis vėlesniems energetiniams seansams (kuriuos planuojate užsisakyti kada nors ateityje). Tokiu atveju duomenys bus saugomi tiek, kiek jūs to norėsite.

Jūsų pageidavimu, esu pasirengęs bet kuriuo metu ištrinti visą saugomą jūsų asmeninę informaciją.

Klientų atsiliepimus savo puslapyje įdedu tik esant jų aiškiai išreikštam pageidavimui arba sutikimui (nurodydamas tik žmogaus vardą ir profesiją šalia atsiliepimo).

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal