Stuburo iškrypimo koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Iškrypusį stuburą galima ištiesinti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant stuburo iškrypimui išvalau stuburą nuo susikaupusių druskų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau taisyklingą slankstelių padėtį ir ištiesinu stuburą. Ši energija yra skirta būtent stuburo formos koregavimui. Po seansų stuburas lieka tiesus, išnyksta ligos sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl iškrypusio stuburo ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Stuburo iškrypimas

Stuburo iškrypimas yra tam tikro laipsnio normalios stuburo padėties deformacija. Pagal formą skiriami trys pagrindiniai iškrypimų tipai. Skoliozė - stuburo išlinkimas į šoną, kuris būna įvairių laipsnių C arba S formos, bei slankstelių pasisukimas aplink savo ašį. Kifozė - per didelis stuburo išlinkimas į išorę krūtinės srityje (susidaro kupra). Lordozė - per didelis stuburo išlinkimas į vidų kaklo arba juosmens srityje. Stuburas gali vienu metu turėti keletą iškrypimų (pvz., skoliozė ir kifozė).

Ši stuburo problema dažniausiai prasideda jauname amžiuje, brendimo laikotarpiu. Tai gali būti įgimtos ydos, netaisyklingos laikysenos, kitų ligų pasekmė. Stuburu eina pagrindinis energijų srautas, aprūpinantis visą organizmą ir energetinius centrus (čakras). Todėl stubure esantys energijos blokai, susikaupusios druskos ir deformacijos daro neigiamą įtaką bendram žmogaus darbingumui bei sveikatai. Su kosmoenergetikos pagalba šią problemą galima sutvarkyti ir pilnai ištiesinti stuburą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal