Streso koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Varginantį stresą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant stresui išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau vidinę pusiausvyrą, ramybę, pasitikėjimą savimi. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina nerimas ir įtampa, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl streso ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Stresas

Stresas yra apsauginė psichikos ir organizmo reakcija į įvairias nemalonias situacijas, nepageidautinus įvykius, netikėtus gyvenimo pokyčius. Patirdamas stresą žmogus ima jaudintis, atsiranda stipri įtampa. Organizmas veikiant stresui išskiria adrenalino ir kortizolio hormonus, dėl kurių pakyla kraujospūdis, padažnėja širdies plakimas. Manoma, kad trumpalaikis stresas yra naudingas ir padeda spręsti įvairias problemas. Tačiau dėl ilgalaikio streso gali atsirasti vidinis nerimas, baimė, atminties ir dėmesio sutrikimai. Stiprus stresas taip pat gali peraugti į depresija, fobijas arba paniką. Be to, stresas neigiamai atsiliepia širdies, virškinimo sistemos ir kitų kūno organų veiklai.

Streso priežasčių būna įvairių: konfliktinės situacijos, spartus gyvenimo tempas, sunkiai įvykdomi reikalavimai iš aplinkos, kitų žmonių agresija, prastos gyvenimo sąlygos, traumuojantys įvykiai, netektys ir kt. Didelę reikšmę turi ir paties žmogaus požiūris, pavyzdžiui, prisirišimai prie turto, kito žmogaus, socialinės padėties, noras bet kokia kaina kontroliuoti įvykius. Tačiau viskas, kas egzistuoja, visgi yra laikina ir nepastovu, nors ir atrodo, kaip pastovūs ir tikri dalykai. Iš kitos pusės streso priežastimi gali tapti savęs nuvertinimas, išorinių kliūčių baimė, pernelyg didelis pasyvumas. Be to, stresui įtakos turi susikaupęs energetinis negatvyas, blogos emocijos, užsidarę energetiniai centrai. Su kosmoenergetikos pagalba galima efektyviai nuimti stresą, įtampą, atstatyti vidinę ramybę bei pasitikėjimą savimi.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal