Reumato koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Reumatą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant reumatui išvalau organizmą nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją pašalinu infekciją ir uždegimą. Ši energija yra skirta būtent bakterinių infekcijų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti peršalimą, sąnarių skausmą, odos bėrimą ir kitus simptomus. Po seansų praeina karščiavimas, atsistato reumato paveiktos kūno vietos, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl reumato ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Reumatas

Reumatas - tai streptokokų bakterijų infekcijos sukeltas alerginis uždegimas. Jis gali apimti sąnarius, nervų sistemą, odą, širdį, smegenis. Reumatas paprastai prasideda po infekcinės ligos anginos, sinusito, ausies uždegimo ir pan. Įtakos turi ir nusilpęs imunitetas bei įgimtas polinkis sirgti reumatu. Kovodama su infekcija imuninė sistema gamina antikūnus, tačiau jie pradeda naikinti ir kūno audinius. Reumatas pasireiškia sąnarių skausmais, karščiavimu, prakaitavimu, odos bėrimu, širdies raumens uždegimu, nevalingais judesiais. Užsitęsęs reumatas gali stipriai pažeisti širdies vožtuvus. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti reumatą, pašalinti infekcijas, atstatyti sveikus sąnarius, kitus organus ir gerą savijautą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal