Nuovargio koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Nuovargio sutrikimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant nuovargiui išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau gerą būseną, aktyvumą, optimizmą. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina pasyvumas, jėgų trūkumas išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl nuovargio ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Nuovargis

Nuovargis iš esmės reiškia, kad žmogui trūksta energijos ir jo psichika išsekusi. Nuovargį paprastai sukelia stresas, įtampa, konfliktinės situacijos, dideli darbo arba mokymosi krūviai, depresija ir kitos ligos. Esant nuovargiui sutrinka dėmesio koncentracija, miegas, pastebimai sumažėja darbingumas. Gali pasireikšti įvairūs skausmai ir fiziniai negalavimai. Lėtiniu (chronišku) nuovargis laikomas, kuomet simptomai pasireiškia ilgiau nei 6 mėnesius.

Viena iš nuovargio formų gali būti mieguistumas (hipersomnija). Tai yra nenatūraliai stiprus miego poreikis dienos metu dėl su nakties miego trūkumu nesusijusių priežasčių. Esant mieguistumui dažnai nakties metu miegama daugiau nei įprastai, sunku būna iš miego pereiti į budrumo būseną. Dienos metu pastoviai jaučiamas poreikis nusnūsti, tačiau net ir pamiegojus miegusita būsena išlieka. Kiti mieguistumo simptomai gali būti nerimas, irzlumas, sulėtėjęs mąstymas, atminties problemos.

Nuovargiui bei mieguistumui atsirasti dažnai turi įtakos susikaupęs energetinis negatvyas, blogos emocijos, užsidarę energetiniai centrai. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti nuovargio priežastis bei atstatyti aktyvumą ir darbingumą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal