Kosulio koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Varginantį kosulį galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Esant kosuliui išvalau gerklę ir kvėpavimo takus nuo infekcijų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją sutvarkau uždegimą ir atstatau pilnavertį kvėpavimą. Ši energija yra skirta būtent kvėpavimo takų koregavimui. Po seansų praeina kosulys, kvėpavimas tampa lengvas ir malonus, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl kosulio arba kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Kosulys

Kosulys yra staigi ir pasikartojanti organizmo reakcija, kurios dėka iš kvėpavimo takų išvalomos gleivės, dirgikliai, svetimkūniai ir mikrobai. Kosulio metu įkvėptas oras priverstinai iškvepiamas esant uždarai balso stygų ertmei. Tuomet oras staigiai ir stipriai pasišalina iš plaučių atverdamas balso stygų ertmę bei sukeldamas šiurkštų garsą. Kosulys gali būti ūmus (iki 3 savaičių trukmės) arba lėtinis (trunka ilgiau nei 8 savaites). Jeigu kosėjimo metu pasišalina gleivės, toks kosulys yra laikomas šlapiu.

Kosulį paprastai sukelia viršutinio arba apatinio kvėpavimo trakto uždegimas: tonzilitas, faringitas, laringitas, sinusitas, vidinės ausies uždegimas, gripas, peršalimas, bronchitas arba plaučių uždegimas. Kosuliui gali turėti įtakos rūkymas, oro užterštumas, skrandžio refliuksas, užspringimas, kai kurie vaistai. Energetiniu požiūriu esant kosuliui kvėpavimo takuose yra nemažai susikauputios neigiamos energijos. Su kosmoenergetikos pagalba kosulį galima pilnai sutvarkyti ir atstatyti normalų kvėpavimą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal