Fobijų koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Varginančias fobijas galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant fobijai išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau ramybę, gerą savijautą, pasitikėjimą savimi. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina emocinės krizės, nerimas ir stresas, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl fobijos ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Fobijos

Baimė yra emocija, kylanti dėl pastangų išvengti nemalonios ar skausmingos patirties, pavojaus. Tai yra visiems gyviems organizmams būdingas savisaugos instinktas. Sveikas baimės jausmas yra naudingas, kadangi padeda prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių bei išsaugoti savo sveikatą, orumą, turtą ir kitas vertybes. Tačiau kuomet ji tampa nevaldoma ir neadekvati realiam pavojui, gali atsirasti nemažai problemų. Tokiais atvejais baimės vadinamos fobijomis. Fobija atima daug energijos, atsiranda diskomfortas ir įtampa, sumažėja galimybes. Žmogus gali bijoti dalykų, kurie realiai nekelia pavojaus arba su jais susidurti nėra jokios tikimybės. Nugalėti fobiją savo pastangomis būna sunku. Jos veikiamas žmogus pradeda vengti situacijų, susijusių su pavojumi. Fobijos paprastai skirstomos į socialines (bijoma viešai kalbėti, bendrauti ar valgyti žmonių kompanijoje) ir specifines, kuomet bijoma konkretaus įvykio arba objekto (vorų, aukščio, tamsos, ligos, neturto ir pan.).

Stiprią baimę paprastai sukelia tikimybės, kad atsitiks kažkas blogo, sureikšminimas. Pavyzdžiui, kentėjusių nuo smurto žmonių jautrumas neigiamam vertinimui gali būti padidintas ir peraugti į socialinę fobiją. Fobija yra didelis noras apsisaugoti, bet realybėje saugumo garantijų paprastai nebūna. Visada išlieka rizika pakliūti į pavojų, kažko netekti, patirtį skausmą. Fobiją gali sukelti ir smegenų struktūros ypatumai, hormoniniai svyravimai, paveldėjimas, auklėjimas bei kultūrinės tradicijos. Nemažai įtakos fobijoms turi susikaupęs energetinis negatvyas, blogos emocijos, užsidarę energetiniai centrai. Su kosmoenergetikos pagalba galima efektyviai nuimti įvairias fobijas, įtampą, atstatyti vidinę pusiausvyrą ir pasitikėjimą savimi.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal