Depresijos koregavimas
Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Depresiją galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai alternatyvi priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.
Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.
Esant depresijai išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau darbingumą, gyvybines jėgas, gerą būseną ir pasitikėjimą savimi. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina depresija, nemiga ir pesimizmas, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.
Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia taip pat gerai kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.
Jeigu turite rūpesčių dėl depresijos ar kitų problemų, pagalvokite apie galimybę jas sutvarkyti kosmoenergetikos pagalba. Mano kontaktinius duomenis rasite čia.
Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas
Depresija
Depresija pasireiškia jėgų trūkumu, giliu pesimizmu, pasyvumu. Anksčiau dominusi veikla nebeteikia pasitenkinimo, sumažėja gyvybingumas, energijos apykaita. Jaučiamas liūdesys, nerimas, neviltis. Sumažėja savęs vertinimas, asmeniniai tikslai netenka patrauklumo, atrodo sunkiai pasiekiami. Gyvenimas tampa panašus į kančią, be prasmės ir džiaugsmo. Depresija neigiamai atsiliepia daugeliui sričių, apsunkina bendravimą, mokymąsi, profesinę veiklą.
Depresijos formos
Labiausiai paplitusios depresijos formos yra klinikinė depresija, distimija, maniakinė depresija, sezoninė depresija, pogimdyvinė depresija.
Klinikinė depresija (organinė depresija, klasikinė depresija). Pasireiškia, kuomet ne mažiau kaip 2 savaites jaučiamas nuovargis, beviltiškumas, interesų praradimas, energijos trūkumas, nesugebėjimas susikaupti, miego sutrikimai ir kiti simptomai.
Distimija. Būdingi lengvesni požymiai nei klinikinės depresijos atveju. Esant distimijai jaučiamas irzlumas, sumažėjęs pasitenkinimo jausmas, bendras nuovargis, žemas savęs vertinimas. Laikoma liga, kuomet bloga savijauta tęsiasi ilgiau nei 2 metus.
Maniakinė depresija (bipolinis sutrikimas). Žmogaus kurį laiką būna itin aktyvus, po to labai prislėgtas. Šios būsenos keičia viena kitą. Aktyvumo epizodams (manijoms) būdingas didelis entuziazmas, sumažėjęs miego poreikis, kalbumas, minčių perteklius, intensyvi veikla, nesugebėjimas susikaupti ties vienu tikslu. Pasyvioje būsenoje jaučiami depresijos požymiai.
Sezoninė depresija (sezoninis afektinis sutrikimas) - pasireiškia rudenį ir žiemą. Dėl saulės šviesos trūkumo organizme sumažėja hormono serotonino, nuo kurio priklauso gera nuotaiką. Sezoninė depresija paplitusi labiau šiaurėje esančiose šalyse. Požymiai atitinka bendrus depresijos simptomus: mieguistumas, energijos trūkumas, beviltiškumas, nesugebėjimas susikaupti, nenoras bendrauti ir kt.
Pogimdyvinė depresija - pasireiškia gimus kūdikiui. Priežastis gali būti stiprūs pokyčiai organizme, energijos praradimas gimdymo metu arba reakcija į gyvenimo pasikeitimus. Pogimdyvinės depresijos požymiai yra nenoras bendrauti, sunkumai rūpinantis kūdikiu, pykčio priepuoliai, kaltės jausmas, klinikinės depresijos simptomai.
Depresijos priežastys
Depresijos priežastys gali būti įvairios: emocinės traumos, stresas, nesėkmės, konfliktinės situacijos, paveldėjimas, charakterio bruožai, neigiamas požiūris į save, sunkios ligos. Psichiatrija depresiją sieja su nuotaiką reguliuojančių medžiagų (serotonino, noradrenalino, kortisolio) apykaitos smegenyse sutrikimais.
Depresiją gali sukelti netektys ir nemalonūs įvykiai. Juos išgyvendami natūraliai jaučiame liūdesį, neviltį ir skausmą. Tačiau kad ir kas nutiktų, viskas ir taip yra laikina, todėl nėra prasmės pernelyg sureikšminti gyvenimo įvykių ar situacijų. Mintys neturėtų neturėtų valdyti mūsų sąmonės, jos yra tik instrumentas, kurio mes naudojamės. Esant depresijai paprastai būna susikaupę nemažai energetinio negatyvo ir blogų emocijų, užsidarę energetiniai centrai. Šį negatyvą svarbu išvalyti ir sustiprinti gyvybinės energijos tėkmę.
Su kosmoenergetikos pagalba galima veiksmingai koreguoti depresiją, atstatyti vidinę ramybę bei optimizmą.
SVARBU. Turėkite omeny, kad tai yra alternatyvus metodas, o ne įprastinė medicinos praktika. Nereiktų atsisakyti įprastų gydymo būdų priimant kosmoenergetinius seansus.