Baimės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Varginančias baimes galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant stipriai baimei išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau ramybę, gerą būseną, pasitikėjimą savimi. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina emocinės krizės, nerimas ir stresas, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl baimės ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Baimė

Baimė yra emocija, kylanti dėl pastangų išvengti nemalonios ar skausmingos patirties, pavojaus. Tai yra visiems gyviems organizmams būdingas savisaugos instinktas. Sveikas baimės jausmas yra naudingas, kadangi padeda prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių bei išsaugoti savo sveikatą, orumą, turtą ir kitas vertybes. Tačiau nevaldoma, neadekvati realiam pavojui, ilgai besitęsianti baimė (fobija) gali sukelti nemažai problemų. Baimė atima daug energijos, atsiranda diskomfortas ir įtampa, sumažėja galimybės. Žmogus gali bijoti dalykų, kurie realiai nekelia pavojaus arba su jais susidurti nėra jokios tikimybės. Nugalėti tokią baimę savo pastangomis būna sunku. Jos veikiamas žmogus pradeda vengti situacijų, susijusių su pavojumi. Baimės paprastai skirstomos į socialines (bijoma viešai kalbėti, bendrauti ar valgyti žmonių kompanijoje) ir specifines, kuomet bijoma konkretaus įvykio arba objekto (vorų, aukščio, tamsos, ligos, neturto ir pan.).

Stiprią baimę paprastai sukelia tikimybės, kad atsitiks kažkas blogo, sureikšminimas. Pavyzdžiui, kentėjusių nuo smurto žmonių jautrumas neigiamam vertinimui gali būti padidintas ir peraugti į socialinę fobiją. Baimė yra noras apsisaugoti, bet realybėje saugumo garantijų paprastai nebūna. Visada išlieka rizika pakliūti į pavojų, kažko netekti, patirtį skausmą. Baimę gali sukelti ir smegenų struktūros ypatumai, hormoniniai svyravimai, paveldėjimas, auklėjimas bei kultūrinės tradicijos. Nemažai įtakos baimės jausmui turi susikaupęs energetinis negatvyas, blogos emocijos, užsidarę energetiniai centrai. Su kosmoenergetikos pagalba galima efektyviai nuimti įvairias baimes, įtampą, atstatyti vidinę pusiausvyrą ir pasitikėjimą savimi.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal