Artrito koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Artrito pažeistus sąnarius galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant artritui iš sąnario išvalau susikaupusias druskas, skysčius ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau sąnario audinius, lankstumą, taisyklingą padėtį. Ši energija yra skirta būtent sąnarių atstatymui. Po seansų praeina sąnarių skausmas, išnyksta artrito sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl artrito ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Artritas

Artritas apima įvairias sąnarių ligas, kurios pasireiškia skausmais, uždegimu, sumažėjusiu sąnarių lankstumu, kremzlės ir kitų audinių pažeidimais. Artritas būna uždegiminis (reumatinis artritas, podagra, infekcinis artritas) arba degeneracinis (osteoartritas, trauminis artritas). Iš viso žinoma virš 100 artrito formų. Artrito priežastys gali būti susijusios su traumomis, ligomis, infekcijomis, antsvoriu, profesija, paveldėjimu, amžiumi. Sąnarių ligoms įtakos turi juose susikaupusi neigiama energija. Su kosmoenergetikos pagalba artritą galima sutvarkyti ir pilnai atstatyti sveikus sąnarius.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal