Alerginės slogos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Alerginę slogą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant alerginei slogai išvalau nosies gleivinę ir kvėpavimo takus nuo alergiją sukeliančių medžiagų, išskyrų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją sutvarkau nosies uždegimą ir imuninės sistemos jautrumą alergijos sukėlėjams. Ši energija yra skirta būtent alergijos koregavimui. Po seansų išnyksta polinkis alergijai, praeina slogos sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl alerginės slogos ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Alerginė sloga

Alerginė sloga (rinitas) yra nosies gleivinės uždegimas, kuris prasideda dėl per didelio imuninės sistemos jautrumo tam tikroms medžiagoms (alergenams), kai jos pateka į organizmą su įkvepiamu oru. Joms susidūrus su antikūnais, organizmas išskiria histaminą ir kitas chemines medžiagas, kurios ir sukelia slogą. Alerginei slogai būdingas nosies niežėjimas ir išskyros, čiaudulys, gerklės perštėjimas, apsunkintas kvėpavimas, vokų patinimas, galvos skausmas.

Alerginė sloga gali būti sezoninė arba nuolatinė. Sezoninę slogą sukelia į organizmą patekusios augalų žiedadulkės (beržų, klevų, pušų, motiejuko, šunažolės ir kt.). Jos paprastai būna itin mažos, išnešiojamos vėjo. Sezoninė alerginė sloga, kitaip dar vadinama šienlige, pasireiškia pavasarį, vasarą arba rudenį - augalų žydėjimo laikotarpiu. Nuolatinė alerginė sloga prasideda dėl namų ir pramoninių dulkių, pelėsių ir naminių gyvūnų kailyje esančių alergenų poveikio.

Su kosmoenergetikos pagalba galima atstatyti sveiką nosies gleivinę ir sutvarkyti alergiją.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal