Mano klientų atsiliepimai (2 psl.)

Pageltę medžių lapai

Labai sunkiai išgyvenau artimo žmogaus netektį, man buvo depresija. Jūsų seansai man tikrai padėjo, jaučiuosi žymiai geriau, nelenda blogos mintys į galvą, nebeesu tokia jautri kaip anksčiau.

EDITA, pardavėja

_______

Jau po pirmojo seanso pajutau teigiamą poveikį, iki tol nepasižymėjau gera nuotaika, bet tą dieną tikrai viskuo labai patenkinta buvau. Dar po kelių seansų ir aplinkiniai pastebėjo, kad labai puiki nuotaika, o iš tikrųjų taip ir yra. Jei kažkas ne taip būna, viskas išsisprendžia be jokių pykčių ir stresų. Ačiū Jums, Vytautai, už pagalbą, tikrai padėjote man. Jei prireikėtų jos ateityje, būtinai kreipsiuosi.

KAROLINA, vadybininkė

_______

Ačiū Jums, jaučiu pagerėjimą. Butą kai išvalėte, labai sėkmingai viskas susitvarkė. Geresnė ir emocinė savijauta. Jei dar reikės, kreipsiuosi vėl.

VIDA, buhalterė

_______

Nuoširdžiai visiems rekomenduoju šiuos seansus. Tai iš tiesų veikia.

Prieš mane pažįstamas žmogus naudojo juodąją magiją. Viskas nesisekė, jausdavau nuolatinį nerimą, einant kur gatve užeidavo juoda ir sunki, net aplinkiniai klausinėdavo, kas man yra. Buvau pas daktarus, bet jie nieko nerado. Agresorius nuolat grasindavo ir man taip sudurdavo širdį, tiesiog atrodė geriau su viskuo sutikti, kad tik gyvas likčiau.

Dabar jaučiuosi tvirtas ir pilnas jėgų, savo gyvenimo šeimininkas.

GEDIMINAS, chemikas-inžinierius

_______

Pagerėjimas po pirmųjų dešimties seansu yra didžiulis. Visai dingo potraukis alkoholiui, pasikeitė maitinimosi įpročiai. Atsisakiau visų antidepresantų, miegui skirtų vaistų. Iki tol 20 metų sirgau depresija ir tikrai sunkia forma. Ne viena ir ne du kartus teko gulėti ligoninėse, sunaudojau tonas vaistų...

Pasikeitė ir kūno apimtys. Svoris nuo seansų pradžios nukrito pora kilogramų, bet drabužiai tinka dviem dydžiais mažesni, nes ištirpo riebalai nuo problematiškų kūno vietų. Pradėjau skaityti knygas kaip „Gyvenimas šviesoje“, „Mūsų pasąmonės galia“. Taip pat atsirado noras lankytis bažnyčioje. Tą ir darau. Visokeriopos Jums sėkmės!

VERUTĖ, finansininkė

_______

Užsisakiau Vytauto seansus ir jau po antrojo seanso tapo kažkaip ramiau, pagerėjo nuotaika. Jutau lengvas vibracijas seanso metu, lyg malonios bangos kiltų nuo kojų lig viršaus. Ėmiau matyti ryškesnius sapnus. Viduje tapo lengviau, atsirado toks neapčiuopiamas laimės jausmas, kažkokia nenusakoma gėrio būsena.

Aš pati jutau pokyčius savyje,kažkas keitėsi visur, tiek fizinėje, tiek sąmoningoje ir nesąmoningoje plotmėje. Sunku paaiškinti ta vyksmą. Baimė dingo, kartu ir nerimas. Sveikata pagerėjo. Pokyčiai jautėsi, ir jaučiasi lig šiol. Tarsi bučiau patekusi į kitų, sėkmingesnių įvykių sūkurį.

Dėkoju, Vytautai, už jūsų pastangas, nuoširdumą ir geranoriškumą.

DALIA, rūbų dizainerė

_______

Norėčiau padėkoti Jums už pagalbą harmonizuojant mano vidinę būseną, nes manau, kad nuo jos priklauso laimingas gyvenimas. Savijauta iš esmės susitvarkė, jaučiuosi ramiai. Mintys yra daug pozityvesnės ir šviesios. O Jums linkiu ir toliau padėti žmonėms.

ALINA, finansininkė

_______

Gerb. Vytautai, esu dėkinga už suteiktą man pagalbą. Keturių seansų dėka atsisakiau žalingo įpročio – rūkymo. Viskas vyko per didelį nuotolį, kadangi aš gyvenu užsienyje. Tai nuostabu, negaliu aš atsidžiaugti šios energijos galia. Linkiu sėkmės ir ištvermės gydant ir darant žmonėms gera.

RITA, prekybininkė

_______

Gerbiamas Vytautai, ačiū už pagalbą. Turėjau urologinių problemų. Po 10 seansų praėjo skausmai, vėl noriu moterų, vėl galiu išmiegoti naktį nesikeldamas nusišlapinti. Palengvėjo kojos, pagerėjo nuotaika, vėl dairaus į dailios lyties atstoves (esu našlys).

Dėkoju jums už sugrąžintą gyvenimo skonį. Meilės, sėkmės ir sveikatos. Jūsų darbas labai reikalingas žmonėms. Būtinai kreipsiuos jei ir vėl, neduok Dieve, ištiks kokia bėda ir rekomenduosiu Jus savo draugams.

ALGIRDAS, verslininkas

_______

Esu labai Jums dėkinga už tokią greitą ir labai efektyvią pagalbą. Tie penki seansai man ir mano dukrai pakeitė gyvenimą visapusiškai. Pasidarė daug lengviau gyventi - pagerėjo savijauta ir sveikata, o dukrai susitvarkė kojų sąnariai - ilgą laiką buvo dvigubai sutinusios kojytės - dabar labai puikiai atsistatė. O dar ir trofinė opa - taip vadinama „rožė“ , kuri tris metus buvo atsivėrusi kaip delno dydžio žaizda, labai sparčiai traukiasi Jūsų dėka. Žaizda pasikeitė - kraštai išsilygino, limfa jau nebeteka be perstojo ir prasidėjo gyjimo etapas. Kai Jūs išvalėte visus negatyvus ir blogį nešančias programas - tiesiog pagerėjo ir gyvenimo kokybė. Darbai sekasi puikiai ir gyvenimo situacijos pasidarė šviesios, jau gyventi iš tiesų norisi. Ačiū Jums iš visos širdies.

JŪRATĖ, vyr. finansininkė

_______

Sudėtinga daug rašyti - paprasčiausiai rekomenduoju!

ANDŽĖJ, inžinierius

_______

Buvau tokioje gyvenimo kryžkelėje, tokioje padėtyje, kad nei vienam žmogeliukui to nelinkėčiau patirti. Aplink save nieko nemačiau - tik dūžtancius artimų žmonių gyvenimus, kaltininkė buvau aš, bet tuo pačiu niekaip nesugebėjau atrasti savyje jėgų ir noro keisti situaciją iš esmės. Buvau pavargusi nuo visko.

Šiai dienai dar negaliu patikėti kaip pasikeitė mano mąstymas - o tuo pačiu keičiasi ir gyvenimas i gerą. Šitą pastebi ir aplinkiniai, su kuriais bendrauju.

Nuoširdžiai rekomenduoju.

RŪTA, administratorė

_______

Turėjau kelio sanario cistą. Jau po pirmo seanso pajaučiau kojos lengvumą, lankstumą, tarsi nauja būtų. Puikus atpalaiduojantis poveikis seanso metu. Įdomiausia tai, kad labai praskaidrejo nuotaika, atsirado  įkvėpimas imtis kažko naujo. Aš tiesiog apie skausmą užmiršau, nors dirbu ilgas valandas visąlaik ant kojų. Ačiū Vytautui. Linkiu sėkmės skleidžiant Dievo dovaną.

ALDONA, sandėlio darbuotoja

_______

Esu dėkinga p. Vytautui už įvykusį stebuklą! Tai liečia galbūt ne mane vieną, o mūsų šeimą. Mes beveik 6 metus negalėjome susilaukti vaikų. Kur tik besityrėm ir ką tik bedarėm - tyrimai buvo geri, gydytojai stebėjosi ir patarė tiesiog laukti. Tik štai laukimas užsitęsė pernelyg ilgai...

Pradėjau ieškoti priežasčių ne fiziniame lygyje. Ir likimas taip suvedė, kad kreipiausi į šį žmogų, kuris pažadėjo pasistengti kuo nors padėti. Kadangi gyvenu kitam mieste, ne Vilniuje, seansai buvo atliekami per nuotolį. Man ypatingai pasijautė „karmos valymo“ seansas - kitą dieną, net bendradarbiai pastebėjo, kad esu kažkokia kitokia. Tikriausiai to ir tereikėjo, kad nuo šio momento viskas susidėliojo į vietas ir po kurio laiko aš pradėjau lauktis vaikelio.

Padariau išvadą: jei medicina neranda priežasčių ir gydytojai skėsčioja rankomis dėl kokių nors negalavimų, reikia ieškokit priežasties giliau, dvasiniame lygyje. Rekomenduoju šį žmogų, jis tikrai sąžiningai stengėsi padėti!

LINA, medikė

_______

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal