Ligų koregavimo aprašymai

Kosmoenergetika gali padėti nuo įvairių ligų ir problemų. Kita vertus dalies sutrikimų priežastys yra neaiškios arba jiems sutvarkyti reikia daug laiko. Todėl stengiuosi dirbti su tais atvejais, kur didelė tikimybė pasiekti efektą. Čia pateikiu nuorodas į koregavimo aprašymus tų ligų, kuriomis tenka užsiimti dažniausiai. Tačiau kartais dirbu ir su kitais negalavimais - jeigu ligos pavadinimo sąraše nėra, galite teirautis.

Psichologiniai sutrikimai

Psichologinius sutrikimus dažnai įmanoma sutvarkyti. Tačiau pasitaiko ir sudėtingų atvejų, kada ligos priežastis paveikti sunkiau.

Stuburo, sąnarių ir kaulų ligos

Geri rezultatai būna dirbant su stuburo išvaržom. Taip pat įmanoma palaipsniui ištiesinti stuburą ir kaulų struktūras (skoliozė, nosies pertvaros iškrypimas ir kt.). Esant stuburo deformacijoms arba pažeidimams dėl traumų - pavyksta nuimti skausmą ir atstatyti pažeistą vietą.

Podagra daugeliu atveju sutvarkoma.

Esant artritui arba osteochodrozei, kuomet stipriai nusidėvėjusios kremzlės, jas atstatyti gana sunku.

Širdies ir kraujotakos ligos

Širdies veiklai ir kraujospūdžiui skirtos energijos yra veiksmingos. Kita vertus daug kas priklauso ir nuo ligos sudėtingumo bei ją sukėlusios priežasties.

Odos ligos

Alerginės ligos

Yra speciali kosminė energija, kuri tvarko visus alerginius sutrikimus. Esant šienligei, jeigu sloga yra jau prasidėjusi, po terapijos ji gali dar tęstis. Tačiau pasibaigus augalų žydėjimo sezonui kartotis neturėtų.

Šalinimo ir lytinės sistemos ligos

Kitos ligos

Glaukoma dėl padidėjusio akispūdžio pilnai sutvarkoma. Tai patvirtino akispūdžio matavimas po atliktų seansų.

Cerebriniam paralyžiui sunkiais atvejais gali reikti daug darbo.

-------


Kosmoenergetika yra efektyvus būdas atstatyti hormoninę pusiausvyrą (tai parodė mano pacientų tyrimai).

Naudojant specialius energijos kanalus, skirtus kūno atjauninimui, jau po kelių seansų žmogus atrodydavo gerokai jaunesnis.

Energija intelektualiniams gabumams padeda įsiminti informaciją, stimuliuoja mąstymą, plečia sąmonę. Padirbus su šia energija atsiranda naujas, tobulesnis suvokimas, kaip spręsti užduotis ir pasiekti gerų rezultatų įvairiose srityse.

Energetinis patalpų valymas leidžia atstatyti švarią buto, namo, ofiso ar bet kurios kitos patalpos energetiką. Galima išvaryti patalpose esančias energetines esybes. Tai yra svarbu ten gyvenančių ar dirbančių žmonių gerai savijautai ir tarpusavio santykiams.

Su kosmoenergetikos pagalba taip pat galima - šalinti įvairias infekcijas, uždegimus, stiprinti imunitetą, padidinti ir koreguoti krūtinės formą, dirbti su gyvūnų ligomis ir kt.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal