Kas yra kosmoenergetika?

Saulėlydis stebint nuo aukštos kalvos

Energijos reikšmė

Energija yra visko, kas vyksta aplink mus, pagrindas. Bet koks judėjimas rodo tam tikrą energijos pasireiškimą. Žmogaus kūno energetinė struktūra, sudaryta iš čakrų, meridianų, kanalų, yra ne mažiau sudėtinga nei fizinių organų sistema. Galima teigti, kad visa visata yra sudaryta iš įvairaus dažnio energijų formų, sąveikos ir virsmo procesų. Kiekvienai gyvai būtybei tam, kad ji būtų sveika ir laiminga, taip pat reikalinga energija (maistas, saulės šviesa, bendravimas ir pan.). Todėl iškilus problemoms su sveikata arba sutrikus nuotaikai ir savijautai, priežasčių ieškoti reikėtų ne vien materialiame, tačiau ir energetiniame lygmenyje.

Tradicinė medicina vadovaujasi materialiu požiūriu ir sveikatos problemas paprastai sprendžia sergantį organą veikiant mechaniškai arba chemiškai. Tačiau jeigu yra energetiniai blokai, užsiteršusios čakros arba prieš žmogų buvo naudojama magija norint jam pakenkti, tokiu atveju tradicinės medicinos žinios gali ir nepadėti. Technologinė pažanga sukūrė nemažai komforto. Tuo pat metu svarbūs paprasta akimi nematomi reiškiniai vis labiau pamirštami. Šiuo metu nemažai žinių iš senovės šaltinių dar išlikusios ir vadinamos netradicine medicina. Pavyzdžiui, ajurveda, Tibeto medicina, akupunktūra ir kt. Kosminės energijos suvokimas buvo puoselėjamas senovės civilizacijos kultūrų, jose buvo skiriamas ypatingas dėmesys žmogaus harmonijai su gamta ir visata.

Kaip energija veikia koreguojant ligas?

Mandala

Senovės Kinijoje buvo manoma, kad viską, kas egzistuoja, persmelkia universali gyvybinė jėga - Ki energija. Ki energijos ritmas ir tėkmė buvo tyrinėjami siekdami koreguoti sveikatos sutrikimus ir užtikrinti ilgaamžiškumą. Senovės Indijoje gyvybingumą palaikanti jėga buvo vadinama prana ir ajurvedos raštuose skirstoma į penkias rūšis. Iki šiol naudojamos pranayamos praktikos, kurių dėka Indijos jogai įvaldydavo savo energiją ir tokiu būdu pasiekdavo vidinę pusiausvyrą, ramybę ir harmoniją. Tibeto vienuoliai jogos pagalba mokėjo sukelti vidinį karštį (tummo). Tai jiems padėdavo nesunkiai išgyventi šaltomis kalnų klimato sąlygomis. Deja šiuo metu civilizacijos progresas apsiriboja materialiomis technologijomis ir senovės išminties klodai ateityje gali būti prarasti negrįžtamai.

Energetinio ligų ir savijautos koregavimo esmė yra neigiamos, ardančios energijos pašalinimas ir pripildymas gyvybinga, atstatančia energija. Taip galima paveikti giluminę problemos priežastį ir pasiekti pastovių teigiamų rezultatų. Paprastas ir kasdieniškas energetinio poveikio pavyzdys yra rankos pridėjimas prie skaudančios kūno vietos. Intuityviai žinome, kad tuomet skausmas praeina greičiau. Panašiai yra ir naudojant kosmoenergetikos metodą - seanso metu kosmoenergetas uždeda rankas ant paciento kūno ir nukreipia švarios, sąmoningos kosminės energijos srautą į pažeistą kūno vietą. Kosmoenergetas savo energijos nenaudoja, jis veikia tarsi laidininkas tarp kosminės energijos šaltinio ir paciento. Seanso metu parenkamas energijos kanalas, kuris pagal savo savybes geriausiai tinka konkrečiai problemai ar situacijai išspręsti.

Kosmoenergetikos galimybės

Šiuo metu labiau paplitęs nei kosmoenergetika energetinio poveikio metodas yra Reiki (iš japonų kalbos verčiama kaip “dangaus energija”). Reiki energija turi panašumų su kosmoenergetika, kadangi dirbama pridedant rankas prie paciento kūno ir sąmoningu ketinimu nukreipiant energiją. Tačiau nei galimybėmis, nei rezultatais Reiki metodas kosmoenergetikai neprilygsta. Naudojant Reiki galima apvalyti ir atpalaiduoti sąmonę, koreguoti nesunkius sveikatos sutrikimus, šiek tiek palengvinti kokią nors sudėtingą situaciją. Ši energija veikia ir gilumines problemų priežastis, bet jos veikimas yra palyginti švelnus. Kosmoenergetikoje, skirtingai nei dirbant su Reiki, yra stiprių priemonių įvairovė valymui nuo energetinių blokų, magijos poveikio, subtilių būtybių įtakos, sudėtingų ligų koregavimui. Reiki energija įeina į vieną iš 66 kosminės energijos kanalų, kuris vadinasi Farun-Buda. Įdomu tai, kad dirbant tiek su Reiki, tiek su kosmoenergetika yra galimybė seansus atlikti per atstumą.

Kosmoenergetika yra energoinformacinių visatos laukų tyrinėjimo ir naudojimo metodas, kurio dėka galima koreguoti žmogaus energetinę būklę. Šiuo metu tai yra vienas efektyviausių netradicinių būdų sveikatos sutrikimams ir kitoms problemoms tvarkyti. Kosmoenergetikos galimybių skalė yra labai plati: nuo įvairių ligų koregavimo iki aiškiaregystės informacijos ir intelektualinių gabumų ugdymo. Kosmoenergetika apima 66 energijos kanalus, suskirstytus į tris blokus (pakopas): budistinį, maginį ir magistrinį. Juos gali naudoti asmuo, kuris praėjo apmokymus ir gavo iniciacijas iš įgalioto kosmoenergetikos mokyklos atstovo. Kosmoenergetikos kanalai yra ypatingai švarūs, sąmoningi, kiekvienas turi savo konkrečią paskirtį, dažnį bei savybes. Seanso metu naudojami keli energijos kanalai su sprendžiama problema susijusioms užduotims atlikti.

Praktinė kosminės energijos kanalų nauda

Kosmoenergetika veiksmingai sutvarko sąnarius, stuburą, širdies veiklą, virškinimą, kvėpavimo takus, virusines bei infekcines ligas ir kitus negalavimus. Kosminė energija labai puikiai veikia esant emocinėms krizėms, depresijai, apatijai, chroniškam nuovargiui, nuoskaudoms, sunkiems išgyvenimams. Be to, tai yra gana stipri priemonė valant užkalbėjimus, prakeiksmus, “porčas”, burtus ir kitokį neigiamą poveikį, nukenksminant agresorius. Kuomet persekioja nesėkmės, galima panaudoti karminį valymą, kuris keičia ateitį į šviesesnę pusę. Specialūs energijų kanalai yra skirti patrauklumui stiprinti, kūno atjauninimui, darbingumo padidinimui, gabumų tam tikroje srityje atskleidimui. Visa tai leidžia atkurti sveikatą, harmoniją ir pasitenkinimą savo gyvenimu.

Kosmoenergetikos metodas suteikia progą kiekvienam pasiimti tai, ko labiausiai reikia. Esant kokioms nors problemoms, galima užsisakyti kosmoenergetinius seansus, atliekamus tiesiogiai arba per atstumą. Aktyviai besidomintys dvasinėmis praktikomis gali patys išmokti dirbti su energijomis ir padėti savo šeimai, artimiesiems bei kitiems. O taip pat ir sau. Paprastai rezultatui pasiekti reikia nuo kelių iki keliolikos seansų. Seansų skaičius priklauso nuo to, kiek problema įsisenėjusi ir sudėtinga. Svarbiausias kosmoenergetikos privalumas yra galimybė tapti sąmoningesniam, švaresniam ir šviesesniam. Tuomet įvykiai gyvenime savaime pakrypsta link laimės ir sėkmės.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal