Žemo kraujospūdžio koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Žemą kraujospūdį galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant žemam kraujospūdžiui išvalau kraujotaką nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją padidinu kraujo spaudimą iki normalaus lygio. Ši energija yra skirta būtent kraujo spaudimo koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti ir kitas širdies bei kraujotakos ligas. Po seansų praeina žemo kraujospūdžio sukelti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl žemo kraujospūdžio ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Žemas kraujospūdis

Širdies raumeniui varinėjant kraują jis tam tikra jėga spaudžia kraujagyslių sieneles. Šis spaudimas matuojamas gyvsidabrio stulpelio milimetrais (Hg mm). Širdžiai stumiant kraują spaudimas padidėja, o tarp susitraukimų sumažėja. Todėl matuojant nustatomas didžiausias (sistolinis) ir mažiausias (diastolinis) kraujospūdžio dydis. Spaudimas laikomas normaliu, kai jo viršutinis dydis yra 90-120 Hg mm, apatinis 60-80 Hg mm. Mažesnis nei 90/60 Hg mm kraujospūdis (hipotenzija, hipotonija) yra per žemas.

Žemą kraujospūdį gali sukelti širdies ligos, hormoniniai sutrikimai, skysčių netekimas, nukraujavimas, stiprus šokas, nervinė įtampa, nėštumas, infekcija, alergija, mitybos įpročiai, kai kurie vaistai. Sumažėjęs kraujospūdis gali pasireikšti nuovargiu, silpnumu, depresija, negalėjimu susikaupti, oda išbalimu, pykinimu, kojų ir rankų tirpimu. Dėl žemo kraujospūdžio kūno organai blogiau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Su kosmoenergetikos pagalba galima padidinti ir atstatyti normalų kraujo spaudimą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal