Stuburo išvaržos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Stuburo disko išvaržą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant išvaržai išvalau stuburą nuo susikaupusių druskų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau stuburo disko audinius ir jų taisyklingą padėtį tarp slankstelių. Ši energija yra skirta būtent stuburo išvaržų tvarkymui. Po seansų praeina nugaros skausmai, išnyksta išvaržos sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl stuburo disko išvaržos ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Stuburo disko išvarža

Stuburo slankstelius jungia apskritimo formos audinys, leidžiantis jiems judėti ir apsaugantis nuo pažeidimų. Jis vadinamas tarpslanksteliniu disku. Disko išvarža atsiranda tuomet, kai disko branduolio minkštimas pasislenka link išorinės sienelės arba prasiskverbia pro ją. Pagal deformacijos laipsnį skiriami 4 disko išvaržos tipai: protruzija, prolapsas, ekstruzija ir sekvestracija. Protruzijos atveju stuburo disko branduolys spaudžia išorinė sienelę, o esant sekvestracijai prasiskverbia į išorę ir sklaidosi į daleles. Disko išvaržą gali sukelti stuburo susidėvėjimas, traumos, ligos ir kiti veiksniai. Išvarža dažniausiai atsiranda ties juosmeniu, tačiau gali pasireikšti ir kaklo bei krūtines srityse. Dėl išvaržos spaudžiamo stuburo smegenų nervo gali būti jaučiamas skausmas, tirpimas, dilgčiojimas, refleksų sutrikimai. Stuburu eina pagrindinis energijų srautas, aprūpinantis visą organizmą ir energetinius centrus (čakras). Todėl stubure esantys energijos blokai, susikaupusios druskos ir deformacijos daro neigiamą įtaką bendram žmogaus darbingumui bei sveikatai. Su kosmoenergetikos pagalba stuburo disko išvaržą galima sutvarkyti ir pilnai atstatyti sveiką stuburą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal