Šlapimo pūslės uždegimo koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Šlapimo pūslės uždegimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant šlapimo pūslės uždegimui išvalau kūno organus nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją pašalinu infekciją ir šlapimo pūslės uždegimą. Ši energija yra skirta būtent infekcijų ir šalinimo sistemos sutrikimų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti inkstų uždegimą ir įvairias kitas ligas. Po seansų atsistato šlapimo pūslė, praeina skausmas ir kiti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl šlapimo pūslės uždegimo ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Šlapimo pūslės uždegimas

Šlapimo pūslės uždegimas (cistitas) pasireiškia skausmais, šlapinimosi sutrikimais, nuovargiu, karščiavimu. Jį paprastai sukelia bakterijos, virusai ir kiti mikroorganizmai, per šlaplę patekę į šlapimo pūslę. Ši liga labiau būdinga moterims. Šlapimo pūslės uždegimas gali būti ūmus (staigus ir aštrus) arba lėtinis (užsitęsęs, pasikartojantis). Gali pasireikšti kartu su inkstų uždegimu (pielonefritu). Esant šlapimo pūslės uždegimui svarbu išvalyti susikaupusią neigiamą energiją. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti šlapimo pūslės uždegimą ir atstatyti sveiką šalinimo sistemą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal