Šizofrenijos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Šizofrenijos sutrikimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant šizofrenijai išvalau susikaupusias neigiamas emocijas ir kitą blogį. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau nuoseklų mąstymą ir vidinę pusiausvyrą. Su kosmoenergetikos pagalba galima tvarkyti psichologinius sutrikimus bei neigiamus įpročius. Po seansų praeina varginančios vizijos, apatija ir psichinės krizės, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl šizofrenijos ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Šizofrenija

Šizofrenija yra sunki lėtinė būsena, kuri pasireiškia nenuosekliu mąstymu, sutrikusiomis emocijomis ir kalba, nesugebėjimu tinkamai suvokti aplinką ir sklandžiai bendrauti. Žodis „šizofrenija“ (graikų k.) reiškia „sąmonės išsiskaidymą“. Tai nėra tapatinimasis su keliais asmenimis, kaip kartais manoma. Šizofrenija vadinama sutrikusi mąstymo veikla. Šizofrenijos atveju gali pasireikšti įvairūs simptomai: haliucinacijos, kliedesiai, nerealus situacijos vertinimas, padrikas kalbėjimas, interesų ir valios praradimas. Šizofrenija konstatuojama pagal kelis požymius, priklausomai nuo jų trukmės ir stiprumo.

Šizofrenijos priežastys

Atlikti moksliniai tyrimai vienareikšmiško atsakymo dėl šizofrenijos priežasčių nepateikė. Pastebima, kad polinkis į šizofreniją būna paveldimas. Manoma, kad įtakos gali turėti ir cheminių medžiagų (dopamino ir glutamato) balansas smegenyse, smegenų struktūros pokyčiai, aplinkos ir kiti veiksniai. Remiantis netradiciniu požiūriu, šizofrenija gali pasireikšti dėl neigiamo astralinių esybių poveikio arba atsivėrusių psichinių galių, kurių žmogus negali sąmoningai valdyti. Esant šizofrenijai paprastai būna susikaupę nemažai energijos blokų ir kito negatyvo, užsidarę energetiniai centrai. Šį negatyvą svarbu išvalyti ir sustiprinti gyvybinės energijos tėkmę.

Su kosmoenergetikos pagalba galima veiksmingai koreguoti šizofreniją, atstatyti vidinę pusiausvyrą, nuoseklų mąstymą ir ryšius su aplinka bei kitais žmonėmis.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal