Šienligės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Šienligę galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant šienligei išvalau nosies gleivinę ir kvėpavimo takus nuo alergiją sukeliančių medžiagų, išskyrų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją sutvarkau nosies uždegimą ir imuninės sistemos jautrumą žiedadulkėms. Ši energija yra skirtos būtent alergijos koregavimui. Po seansų išnyksta polinkis alergijai, praeina šienligės sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl šienligės ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Šienligė

Šienligė yra alerginis nosies gleivinės uždegimas, kylantis dėl per didelio imuninės sistemos jautrumo tam tikroms augalų žiedadulkėms (beržų, klevų, pušų, motiejuko, šunažolės ir kt.). Žiedadulkės, sukeliančios šienligę, paprastai būna itin mažos, išnešiojamos vėjo. Joms patekus į organizmą su įkvepiamu oru ir susidūrus su antikūnais, organizmas išskiria histaminą ir kitas chemines medžiagas. Dėl šių medžiagų atsiranda sloga, kuriai būdingas nosies niežėjimas ir išskyros, čiaudulys, gerklės perštėjimas, apsunkintas kvėpavimas, vokų patinimas, galvos skausmas. Šienligė pasireiškia pavasarį, vasarą arba rudenį - augalų žydėjimo laikotarpiu.

Su kosmoenergetikos pagalba galima atstatyti sveiką nosies gleivinę ir sutvarkyti alergiją.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal