Seborejinio dermatito koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Seborėjinį dermatitą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant seborėjiniam dermatitui išvalau odą nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sutvarkau odos uždegimą ir riebalinių liaukų veiklą. Ši energija yra skirta būtent odos problemų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti imunitetą, hormoninę pusiausvyrą ir įvairias ligas. Po seansų išnyksta bėrimai ir kiti seborėjinio dermatito sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl seborėjinio dermatito ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Seborėjinis dermatitas

Seborėjinis dermatitas yra lėtinis odos uždegimas, kuomet riebalinės liaukos gamina per daug riebalų. „Sebum“ lotyniškai reiškia „riebalai“, o „rhea“ graikų kalboje „tekėti“. Esant seborėjiniam dermatitui oda niežti, trūkinėja, atsiranda rausvi guzeliai, šašai, pleiskanos. Sėborėjinis dermatitas pasireiškia ant veido, galvos, nugaros, krūtinės, natūralių kūno raukšlių, kur yra daug riebalinių liaukų. Žiemą seborėjinis dermatitas išryškėja labiau. Dėl ko atsiranda seborėjinis dermatitas, tiksliai nežinoma. Manoma, kad įtakos gali turėti grybelis, hormonų pusiausvyra, nusilpęs imunitetas, klimatas, mityba, kai kurios ligos, paveldėjimas. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti seborėjinį dermatitą ir atstatyti gražią, sveiką odą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal