Prostatos uždegimo koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Prostatos uždegimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant prostatos uždegimui išvalau kūno organus nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją pašalinu infekciją ir prostatos uždegimą. Ši energija yra skirta būtent infekcijų ir lytinės sistemos sutrikimų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti ir įvairias kitas ligas. Po seansų atsistato prostatos liauka, praeina skausmas ir kiti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl prostatos uždegimo ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Prostatos uždegimas

Prostatos uždegimas (prostatitas) pasireiškia skausmais dubens ir lytinių organų srityje, karščiavimu, pykinimu, sutrikusiu lytiniu potraukiu ir šlapinimusi. Prostatos uždegimą gali sukelti per kraują, limfą arba šlapimą patekusios bakterijos bei grybeliai. Tiksli prostatos uždegimo priežastis dažnai lieka neaiški. Pagal pobūdį prostatos uždegimas gali būti ūminis (staigus ir aštrus) arba lėtinis (užsitęsęs, pasikartojantis). Esant prostatos uždegimui svarbu išvalyti susikaupusią neigiamą energiją. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti prostatos uždegimą ir atstatyti sveiką lytinę sistemą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal