Prostatos išvešėjimo koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Prostatos išvešėjimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant prostatos išvešėjimui išvalau kūno organus nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją atstatau prostatą veikiančių hormonų pusiausvyrą ir atlaisvinu šlapimo pūslę. Ši energija yra skirta būtent hormonų pusiausvyros ir prostatos sutrikimų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti inkstų uždegimą ir įvairias ligas. Po seansų praeina šlapinimosi sutrikimai bei kiti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl prostatos išvešėjimo ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Prostatos išvešėjimas

Prostatos išvešėjimą (gerybinę prostatos hiperplaziją) sukelia androgenų ir estrogenų hormonų pusiausvyros sutrikimai. Padidėjusi prostata spaudžia šlapimo pūslę ir dėl to atsiranda įvairių šlapinimosi problemų. Per tam tikrą laiką prostatos išvešėjimas gali sukelti šlapimo takų infekciją ir inkstų nepakankamumą. Prostatos išvešėjimu dažniausiai serga pagyvenę vyrai. Manoma, kad įtakos šiai ligai gali turėti gyvenimo būdas bei mityba. Esant prostatos išvešėjimui svarbu išvalyti susikaupusią neigiamą energiją. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti hormonų pusiausvyrą, šlapinimosi problemas ir prostatą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal