Podagros koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Podagrą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant podagrai išvalau kraują ir sąnarius nuo šlapimo rūgšties pertekliaus, kristalų nuosėdų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau sąnarių audinius ir sureguliuoju medžiagų apykaitą. Šios energijos yra skirtos butent sąnarių bei medžiagų apykaitos tvarkymui. Po seansų praeina sąnarių skausmas, išnyksta podagros sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl podagros ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Podagra

Podagrą sukelia stipriai padidėjęs šlapimo rūgšties kiekis kraujyje ir kituose kūno skysčiuose. Šlapimo rūgšties kristalams nusėdus sąnariuose prasideda uždegimas, jie ištinsta, parausta, peršti. Podagra iš pradžių pasireiškia ūmiais skausmo priepuoliais, bet po tam tikro laiko pereina į lėtinę būseną. Paprastai pažeidžiami pėdos didžiojo piršto ir čiurnos sąnariai, tačiau podagra neretai apima ir kitus sąnarius. Podagros priežastys gali būti: paveldėjimas, kraujo, inkstų ar medžiagų apykaitos ligos, apsinuodijimas, mitybos įpročiai, alkoholio ar tam tikrų vaistų vartojimas. Podagros progresavimui įtakos turi sąnariuose, kraujyje ir bendrai organizme susikaupusi neigiama energija. Su kosmoenergetikos pagalba podagrą galima sutvarkyti ir atstatyti sąnarius bei normalią medžiagų apykaitą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal