Pilvo išvaržos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Pilvo išvaržą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant pilvo išvaržai išvalau išvaržos vietą nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sutvarkau pilvo išvaržą. Ši energija yra skirta būtent pilvo išvaržos koregavimui. Po seansų išvarža išnyksta, atsistato normali pilvo būsena, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl pilvo išvaržos ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Pilvo išvarža

Pilvo išvarža yra tokia būsena, kai pro raumenų tarpus link odos prasiveržia pilvo plėvė ir organai (žarnos ir kt.) bei susidaro išvaržos guzas. Pilvo išvarža paprastai susiformuoja ties pilvo vidurio linija, bamba, kirkšnimi arba pooperaciniu randu. Išvaržos būna įgimtos arba atsiranda dėl pilvo sienos ar raumenų nusilpimo, padidėjusio spaudimo pilvo ertmėje (kosint, sunkiai keliant, esant nėštumui, augliams ir pan.), rando po operacijos. Su kosmoenergetikos pagalba galima įtraukti išvaržos guzą atgal į pilvo ertmę ir atstatyti sveikus pilvo audinius.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal