Paprastosios pūslelinės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Paprastąją pūslelinę galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant paprastajai pūslelinei išvalau pažeistą vietą nuo infekcijų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sutvarkau pūslelinės infekciją. Ši energija yra skirta būtent virusinių infekcijų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti stresą, odos problemas, hormonų pusiausvyrą, ir įvairias kitas ligas. Po seansų praeina bėrimai, skausmas ir kiti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl paprastosios pūslelinės ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Paprastoji pūslelinė

Paprastoji pūslelinė (herpesas) yra virusinė infekcija, sukelianti odos, gleivinių, vidaus organų bėrimus pūslelėmis ir įvairius pažeidimus. Gali paveikti ir centrinę nervų sistemą. Paprastąją pūslelinę sukeliantis virusas vadinamas herpes simplex, kuris būna dviejų tipų. „Herpes“ graikų kalboje reiškia „sėlinantis, nematomas“. Pūsleline galima užsikrėsti kontaktiniu, oro lašeliniu būdu, perpilant kraują. Lytinių organų pūsleline paprastai užsikrečiama per lytinius santykius. Motina gali perduoti šį virusą savo naujagimiui.

Herpes virusas gali paveikti įvairias kūno dalis. Pasitaiko šie paprastosios pūslelinės atvejai:

Paprastosios pūslelinės požymiai yra odos dilgčiojimas, niežėjimas, bėrimas pūslelėmis, karščiavimas, limfmazgių patinimas, raumenų bei galvos skausmai. Jei herpes virusas pažeidžia akis, prasideda ragenos uždegimas (keratitas), gali pablogėti regėjimas. Esant stemplės pūslelinei jaučiami skausmai ryjant maistą. Užsikrėtus herpeso virusu, jis per nervines skaidulas nukeliauja į nervinius mazgus ir ilgą laiką išlieka pasyvus. Tačiau dėl nusilpusio imuniteto, streso, peršalimo, odos pažeidimų, saulės šviesos poveikio ir kitų priežasčių kartais suaktyvėja sukeldamas bėrimą ir kitus simptomus. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti paprastąją pūslelinę, atstatyti sveiką odą bei kitus organus ir sustiprinti imunitetą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal