Panikos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Panikos sutrikimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant panikos priepuoliams išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau ramybę, gerą būseną, pasitikėjimą savimi. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina panikos priepuoliai, baimė ir psichinės krizės, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl panikos priepuolių ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Panika

Panika yra nerimo sutrikimas, kuris pasireiškia netikėtais stipraus nerimo priepuoliais. Priepuoliai paprastai trunka nuo kelių minučių iki valandos ir gali kartotis įvairiu dažnumu (sunkiais atvejais netgi kelis kartus per dieną). Užėjus panikos priepuoliui jaučiama nepaaiškinama baimė, drebulys, prakaitavimas, dusulys, galvos svaigimas, greitas širdies plakimas. Priepuoliui praėjus, žmogus bijo, kad jis gali vėl įvykti, todėl ima vengti buvimo viešose vietose ir situacijų, kurios sukelia nerimą.

Panikos atakos gali būti:

Spontaniškos - be aiškios priežasties, nesusijusios su konkrečia situacija ar aplinkos įtaka;

Situacinės - kylančios tam tikrose situacijose (pavyzdžiui, atsidūrus mažoje patalpoje);

Nulemtos situacijų - kylančios nebutinai atsidūrus tam tikroje situacijoje, bet tiesiogiai nuo jos priklausančios (pavyzdžiui, praėjus kuriam laikui po ilgo buvimo tarp žmonių).

Panikos priežastys

Panikos priepuolius gali sukelti didelis stresas, konfliktinės situacijos, charakterio bruožai, cheminių medžiagų (neurotransmiterių) sutrikimai smegenyse, auklėjimas, paveldėjimas, kai kurios ligos.

Panikos priepuoliai gali būti susiję ir su paties žmogaus požiūriu į stresą keliančias situacijas. Svarbu suvokti, kad daug dalykų gyvenime nuo mūsų valios tiesiogiai nepriklauso. Pastangos visuomet kontroliuoti įvykius ir išvengti problemų gali dar labiau apsunkinti padėtį. Be to, viskas yra laikina, todėl iškylančių kliūčių nereikėtų labai sureikšminti. Panikos priepuolius taip pat gali sustiprinti susikaupęs energetinis negatyvas ir blogos emocijos, užsidarę energetiniai centrai. Šį negatyvą svarbu išvalyti bei sustiprinti gyvybinės energijos tėkmę.

Su kosmoenergetikos pagalba galima veiksmingai koreguoti panikos sutrikimą, atstatyti vidinę pusiausvyrą ir ramybę.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal