Osteochondrozės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Osteochondrozę galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant osteochondrozei išvalau stuburą nuo susikaupusių druskų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau stuburo audinius ir taisyklingą slankstelių padėtį. Ši energija yra skirta būtent stuburo koregavimui. Po seansų praeina nugaros skausmas, išnyksta osteochondrozės sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl osteochondrozės ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Osteochondrozė

Osteochondrozė yra stuburo tarpslankstelinių diskų bei slankstelių degeneracija. Tarpslankstelinių diskų audiniai (kremzlės) su laiku netenka savo formos bei elastingumo. Dėl to mažėja tarpai tarp slankstelių, jie praranda savo paslankumą. Osteochondrozė pasireiškia skausmais, uždegimu, sąstingiu, kaulinėmis išaugomis, užspaustais stuburo nervais ir kraujagyslėmis. Ši liga gali pažeisti kaklo, nugaros arba juosmens sritį. Dažniausiai pasireiškia tose stuburo vietose, kurios yra labiausiai apkrautos. Osteochondrozės priežastys būna susijusios amžiumi, traumomis, viršsvoriu, profesija, paveldėjimu.Stuburu eina pagrindinis energijų srautas, aprūpinantis visą organizmą ir energetinius centrus (čakras). Todėl stubure esantys energijos blokai, susikaupusios druskos ir deformacijos daro neigiamą įtaką bendram žmogaus darbingumui bei sveikatai. Su kosmoenergetikos pagalba osteochondrozę galima sutvarkyti ir pilnai atstatyti sveiką stuburą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal