Neuralgijos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Neuralgiją galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant neuralgijai išvalau pažeistą vietą nuo infekcijų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sutvarkau pakenktą nervą.Tuo pačiu galima sutvarkyti stresą, hormonų pusiausvyrą, stuburo išvaržas ir įvairias kitas ligas. Po seansų praeina skausmas, atsistato pakenktas nervas, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl neuralgijos ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Neuralgija

Neuralgija yra periferinių nervų pažeidimas („neuron“ graikų kalboje reiškia „nervas“, o „algos“ - „skausmas“). Pagrindinis neuralgijos požymis yra aštrus, dilginantis skausmas. Jis paprastai užeina tarpais ir trunka iki kelių minučių. Esant prispaustam nervui gali skaudėti judant ar keičiant kūno padėtį.

Neuralgija gali atsirasti įvairiose kūno vietose. Dažniausiai pasitaiko šie neuralgijos tipai:

Priežasčių neuralgijai gali būti kelios: peršalimas, infekcijos, traumos, mechaninis nervo suspaudimas, emociniai išgyvenimai, alergija, hormonų sutrikimai, įvairios ligos. Pavyzdžiui, stuburo nervų pažeidimas gali atsirasti dėl išvaržos arba osteochondrozės. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti neuralgiją, nuimti skausmą ir atstatyti pažeistus nervus.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal