Nerimo koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Nerimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant nerimui išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau vidinę pusiausvyrą, gerą būseną, pasitikėjimą savimi. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina įkyrios mintys, nerimas ir baimė, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl nerimo ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Nerimas

Nerimas yra būsena, kuriai būdingas pergyvenimas, nuogąstavimas, įtampa, bejėgiškumas, nervingumas, įkyrios mintys, nemiga. Jaučiami įvairūs simptomai kūne: padažnėjęs pulsas, įsitempę raumenys, pykinimas, drebulys, skausmai, prakaitavimas. Nerimo stiprumas ir trukmė gali būti įvairi. Lengviausia nerimo forma yra nejauki savijauta, o sunkiausia panikos priepuoliai. Trumpalaikį nerimą patiria visi žmonės, tačiau kuomet nerimas neatitinka realios grėsmės, dažnai kartojasi arba tęsiasi ilgą laiką, jis tampa gana rimta problema. Nerimo sutrikimas neigiamai atsiliepia sveikatai, sukelia sunkumų darbe ir asmeniniame gyvenime.

Nerimo formos

Nerimas apima keletą skirtingų būsenų. Pagrindinės nerimo formos yra šios:

Generalizuotas nerimo sutrikimas - perdėtai stiprus pergyvenimas dėl įvairių kasdienių problemų ir nepalankių situacijų. Pripažįstamas liga, jeigu simptomai trunka ilgiau nei 6 mėnesius.

Potrauminio streso sindromas - nerimas ir slegiantys prisiminimai, susiję su traumuojančiais praeities įvykiais (patirta agresija, šoku, kūno sužalojimu, gyvybei pavojinga situacija ir pan.). Pripažįstamas liga, jeigu simptomai trunka ilgiau nei 1 mėnesį.

Obsesinis-kompulsinis sutrikimas - pasireiškia įkyriomis mintimis, abejonėmis (obsesijos) ir neturinčiais prasmės įpročiais, kuriais žmogus stengiasi nerimą sumažinti (kompulsijos).

Socialinis nerimo sutrikimas (socialinė fobija) - stipri nuolatinė baimė sulaukti neigiamų kitų žmonių vertinimų arba užsitraukti gėdą nevykusiais poelgiais. Socialinis nerimo sutrikimas gali būti bendro pobūdžio arba susijęs su kokia nors situacija.

Specifinė fobija - perdėtai stipri konkretaus įvykio arba objekto baimė (vorų, aukščio, tamsos, ligos, neturto ir kt.).

Panikos sutrikimas - pasireiškia staigiais, periodiškai besikartojančiais nerimo priepuoliais.

Nerimo priežastys

Nerimo priežastys gali būti įvairios: emocinės traumos, stresas, konfliktinės situacijos, paveldėjimas, ligos, charakterio savybės ir kt. Psichiatrija nerimą sieja su nuotaiką reguliuojančių medžiagų (serotonino, noradrenalino, gama amino sviesto rūgšties) apykaitos smegenyse sutrikimais.

Nerimas gali būti susijęs ir su paties žmogaus požiūriu į stresą keliančias situacijas. Svarbu suvokti, kad daug dalykų gyvenime nuo mūsų valios tiesiogiai nepriklauso. Pastangos visuomet kontroliuoti įvykius ir išvengti problemų gali dar labiau apsunkinti padėtį. Be to, viskas yra laikina, todėl iškylančių kliūčių nereikėtų labai sureikšminti. Nerimą taip pat gali sustiprinti susikaupęs energetinis negatyvas ir blogos emocijos, užsidarę energetiniai centrai. Šį negatyvą svarbu išvalyti bei sustiprinti gyvybinės energijos tėkmę.

Su kosmoenergetikos pagalba galima veiksmingai koreguoti nerimo sutrikimą, atstatyti vidinę pusiausvyrą ir ramybę.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal