Nemigos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Nemigos sutrikimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant nemigai išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau pilnavertį miegą, ramybę, gerą būseną. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina nerimas, nemiga, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta gilus ir sveikas miegas.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl nemigos ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Nemiga

Nemiga (insomnija) yra miego sutrikimas, kuomet nepavyksta užmigti arba pakankamai išsimiegoti pagal poreikius. Nemiga gali pasireikšti sunkumais užmigti vakare, prabudimu naktį ir negalėjimu vėl užmigti arba pernelyg ankstyvu prabudimu ryte. Dėl miego trūkumo dienos metu jaučiamas nuovargis, mieguistumas, nerimas, gali būti sunku atlikti įprastus darbus. Nemiga gali būti pirminė (nesusijusi su kitais sutrikimais) arba antrinė (atsiradusi dėl kitų sveikatos ar psichinių sutrikimų). Trumpalaikės nemigos požymiai tęsiasi iki vienos savaitės, ūmios nemigos - iki vieno mėnesio. Kuomet simptomai trunka dar ilgiau, nemiga laikoma chronišku sutrikimu.

Nemigos priežastys

Nemiga dažnai pasireiškia esant emocinėms krizėms ir stresui. Miego problemas gali sukelti nuolatinė įtampa, nerimas, konfliktinės situacijos. Nemigą patiria apie 80 procentų žmonių, sergančių depresija. Kitos nemigos priežastys: kūno organų veiklos sutrikimai, hormoniniai svyravimai, paveldėjimas ir kt. Esant nemigai paprastai būna susikaupę nemažai energetinio negatyvo ir blogų emocijų, užsidarę energetiniai centrai. Šį negatyvą svarbu išvalyti ir sustiprinti gyvybinės energijos tėkmę.

Su kosmoenergetikos pagalba galima veiksmingai koreguoti nemigą, stresą ir kitas problemas, atstatyti vidinę ramybę bei pilnavertį miegą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal