Lordozės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Lordozę galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant lordozei išvalau stuburą nuo susikaupusių druskų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau taisyklingą slankstelių padėtį ir ištiesinu stuburą. Ši energija yra skirta būtent stuburo formos koregavimui. Po seansų stuburas lieka tiesus, išnyksta lordozės sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl lordozės ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Lordozė

Lordozė yra per didelis stuburo išlinkimas į vidų kaklo arba juosmens srityje. Lordozės priežastis gali būti įvairios ligos, įgimta yda, netaisyklinga laikysena. Susiformuoti lordozei įtakos turi stuburo slankstelių pasislinkimas (spondilolistezė), stuburo disko uždegimas (discitas), kaulų išretėjimas (osteoporozė), stuburo išlinkimas į išorę (kifozė). Stuburu eina pagrindinis energijų srautas, aprūpinantis visą organizmą ir energetinius centrus (čakras). Todėl stubure esantys energijos blokai, susikaupusios druskos ir deformacijos daro neigiamą įtaką bendram žmogaus darbingumui bei sveikatai. Su kosmoenergetikos pagalba lordozę galima sutvarkyti ir pilnai ištiesinti stuburą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal