Nosies pertvaros koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Nosies pertvarą galima ištiesinti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant kreivai nosies pertvarai išvalau nosiaryklę nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją palaipsniui atstatau taisyklingą nosies pertvaros padėtį. Ši energija yra skirta būtent nosies pertvaros ir kaulų ligų koregavimui. Po seansų nosies pertvara tampa tiesi, išnyksta sloga ir kiti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl kreivos nosies pertvaros ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Kreiva nosies pertvara

Nosies pertvara vadinama kaulo ir kremzlės plokštelė, kuri atskiria nosies ertmę į dvi šnerves. Kartais nosies pertvara būna iškrypusi ir trukdo normaliai kvėpuoti. Tai sukelia slogą, čiaudulį, uoslės praradimą, kraujavimą, galvos skausmą. Iškrypimas gali būti „S“, „C“ formos arba su išaugomis. Jis atsiranda dėl nosies suspaudimo gimdymo metu, traumos, netaisyklingai formuojantis skeletui, genetinių sutrikimų. Su kosmoenergetikos pagalba galima ištiesinti nosies pertvarą ir atstatyti normalų kvėpavimą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal