Kifozės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Kifozę galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant kifozei išvalau stuburą nuo susikaupusių druskų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau taisyklingą slankstelių padėtį ir ištiesinu stuburą. Ši energija yra skirta būtent stuburo formos koregavimui. Po seansų stuburas lieka tiesus, išnyksta kifozės sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl kifozės ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Kifozė

Kifozė yra per didelis stuburo išlinkimas į išorę krūtinės srityje (susidaro kupra). Kifozės priežastis gali būti įvairios ligos, įgimta yda, netaisyklinga laikysena. Susiformuoti kifozei įtakos turi stuburo slankstelių susidėvėjimas (osteoartritas), nugaros uždegimas, kaulų išretėjimas (osteoporozė). Stuburu eina pagrindinis energijų srautas, aprūpinantis visą organizmą ir energetinius centrus (čakras). Todėl stubure esantys energijos blokai, susikaupusios druskos ir deformacijos daro neigiamą įtaką bendram žmogaus darbingumui bei sveikatai. Su kosmoenergetikos pagalba kifozę galima sutvarkyti ir pilnai ištiesinti stuburą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal