Juostinės pūslelinės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Juostinę pūslelinę galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant juostinei pūslelinei išvalau pažeistą vietą nuo infekcijų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sutvarkau pūslelinės infekciją. Ši energija yra skirta būtent virusinių infekcijų koregavimui. Tuo pačiu galima stiprinti imunitetą, sutvarkyti odos problemas, ir įvairias kitas ligas. Po seansų praeina bėrimai, skausmas ir kiti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl juostinės pūslelinės ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Juostinė pūslelinė

Juostinė pūslelinė, kurią sukelia Varicella zoster virusas, pasireiškia odos ir gleivinių bėrimais puslelėmis palei pažeistą nervą ir aštriais skausmais (neuralgija). Gali būti ir kitų simptomų: niežėjimas, galvos ir raumenų skausmai, karščiavimas, silpnumas. Juostinė pūslelinė paprastai pažeidžia tarpšonkaulinį, veido arba kitus nervus. Virusas iš pradžių sukelia vėjaraupius, o kai ši liga praeina, nervų skaidulomis nueina į nervinius mazgus ir ten būna pasyvus. Tačiau dėl nusilpusio imuniteto, senyvo amžiaus ar kitų priežasčių Varicella zoster virusas gali suaktyvėti ir migruoti link odos sukeldamas minėtus simptomus. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti juostinę pūslelinę, atstatyti sveiką odą ir sustiprinti imunitetą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal