Inkstų uždegimo koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Inkstų uždegimą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant inkstų uždegimui išvalau kūno organus nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją pašalinu infekciją ir inkstų uždegimą. Ši energija yra skirta būtent infekcijų ir šalinimo sistemos sutrikimų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti prostatos, šlapimo pūslės uždegimą ir įvairias kitas ligas. Po seansų atsistato inkstai, praeina karščiavimas ir kiti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl inkstų uždegimo ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Inkstų uždegimas

Inkstų uždegimą (pielonefritą) inkstų geldelėse, taurelėse ir intercistiniame audinyje sukelia bakterijos, grybeliai ir virusai. Inkstų uždegimas gali prasidėti nuo šlapimo pūslės arba prostatos uždegimo. Inkstų uždegimas pasireiškia karščiavimu, pykinimu, skausmais, šlapinimosi sutrikimais ir pan. Ši liga labiau būdinga moterims. Inkstų uždegimas gali būti ūmus (staigus ir aštrus) arba lėtinis (užsitęsęs, pasikartojantis). Sąlygas inkstų uždegimui gali sudaryti šlapimo takų refliuksas, inkstų akmenligė, prostatos išvešėjimas, kiti šalinimo sistemos sutrikimai, nusilpęs imunitetas, paveldėjimas. Esant inkstų uždegimui svarbu išvalyti susikaupusią neigiamą energiją. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti inkstų uždegimą ir atstatyti sveikus inkstus bei šalinimo sistemą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal