Glaukomos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Glaukomą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant glaukomai išvalau galvos ir akių sritį nuo energetinio negatyvo ir blokų, trukdančių tekėti akies skysčiui. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau normalų spaudimą akies kamerose. Šios energijos yra skirtos būtent akispūdžio koregavimui. Po seansų susitvarko akies skysčio spaudimas, pagerėja regėjimas ir bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl glaukomos ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Glaukoma

Glaukoma yra pagrindinio regos nervo pažeidimas, kurį sukelia padidėjęs spaudimas akies viduje. Žodis „glaukoma“ graikų kalboje reiškia „lęšiuko aptemimas“. Spaudimą sukuria akies kamerose esantis skystis, kuris yra gaminamas akies krumplyne ir paskui nuteka į trabekulas, esančias ragenos kampe. Normaliu laikomas 10-20 mm Hg (gyvsidabrio stulpelio milimetrų) akispūdis, o glaukomai būdingas didesnis. Esant akies nervo pažeidimui dėl padidėjusio spaudimo palaipsniui blogėja regėjimas ir tai gali sukelti visišką apakimą.

Dažniausiai pasitaiko atviro kampo glaukoma, kuomet sutrinka skysčių nutekėjimas per trabekulas. Uždaro kampo glaukomą sukelia tarpo susiaurėjimas tarp rainelės ir ragenos, kuriame yra kanalas skysčio nutekėjimui. Glaukoma retais atvejais pasireiškia ir dėl sutrikusios kraujotakos (esant normaliam akies skysčio spaudimui). Su kosmoenergetikos pagalba galima atstatyti normalų akies skysčių spaudimą ir sutvarkyti glaukomą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal