Cerebrinio paralyžiaus koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Cerebrinį paralyžių galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant cerebriniam paralyžiui išvalau galvos sritį nuo energetinio negatyvo ir blokų. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau pažeistas smegenų sritis ir raumenų tonusą. Ši energija yra skirta būtent cerebrinio paralyžiaus koregavimui. Po seansų sugrįžta normalūs pojūčiai, atsistato judesiai ir kalba, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl cerebrinio paralyžiaus ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Cerebrinis paralyžius

Žodis “cerebrum” lotyniškai reiškia “smegenis”. “Paralysis” graikų kalboje reiškia “laisvumą, susilpnėjimą”. Cerebrinis paralyžius atsiranda dėl smegenų dalies, atsakingos už judesius, pažeidimo vaisiaus stadijoje, gimimo metu arba ankstyvoje vaikystėje. Pažeistos smegenys raumenims klaidingai perduoda impulsus, kurie sukelia netvarkingus raumenų judesius. Cerebrinis paralyžius pasireiškia judėjimo, pusiausvyros, kūno padėties, kalbos, rijimo, veido išraiškos, bendravimo, pojūčių, intelekto sutrikimais. Ši liga dažnai vadinama vaikų cerebriniu paralyžium, tačiau jos simptomai išlieka ir subrendus bei sukelia neįgalumą.

Cerebrinio paralyžiaus formos

Pagal savo pobūdį cerebrinis paralyžius gali būti spastinis, ataksinis, atetoidinis ir mišrus.

Spastinis cerebrinis paralyžius. Iš esmės pasireiškia raumenų spazmais, įtampa (hipertonija). Spastinis paralyžius sudaro apie 70 % visų cerebrinio paralyžiaus atvejų.

Ataksinis cerebrinis paralyžius. Pagrindiniai požymiai yra šie: sumažėjusi raumenų įtampa (hipotonija), neužtikrinti, nekoordinuoti judesiai, sutrikusi pusiausvyra. Tai rečiausia cerebrinio paralyžiaus forma.

Atetoidinis (diskinetinis) cerebrinis paralyžius. Pasireiškia nevaldomais staigiais arba lėtais, pasikartojančiais, padrikais įvairių kūno dalių judesiais, traukuliais, drebėjimu (hipotonija ir hipertonija).

Mišrus cerebrinis paralyžius. Būdingi įvairūs anksčiau minėti požymiai.

Cerebrinio paralyžiaus priežastys

Cerebrinio paralyžiaus priežastys gali būti susijusios su vaisiaus vystymusi: motinos patirtos infekcijos ir ligos, apsinuodijimas, bloga mityba, priešlaikinis gimdymas arba gimdymo trauma. Taip pat gali būti kūdikio ligos, galvos traumos, apsigimimai, paveldėjimas arba kiti veiksniai, pažeidžiantys kūdikio smegenis. Su kosmoenergetikos pagalba galima atstatyti normalią smegenų veiklą ir sutvarkyti cerebrinį paralyžių.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal