Celiulito koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Celiulitą galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant celiulitui išvalau odą nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sutvarkau odos uždegimą ir celiulito sukeltus pakitimus. Ši energija yra skirta būtent odos problemų koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti imunitetą, hormoninę pusiausvyrą ir įvairias ligas. Po seansų išnyksta raukšlės, išsilygina oda, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl celiulito ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Celiulitas

Celiulitas yra poodinio sluoksnio uždegimas, kurio metu riebalinės sankaupos ištempia jungiamąjį audinį ir oda tampa kauburiuota bei raukšlėta. Esant celiulitui sutrinka limfos ir kraujo tekėjimas, poodinio audinio mityba. Celiulitas daugiausia būdingas moterims. Jis pasireiškia šlaunų, sėdmenų ir juosmens srityse, nors gali atsirasti ir kitose vietose, kur yra riebalinio audinio. Celiulito priežastys gali būti hormoninės pusiausvyros sutrikimai, traumos, ligos, infekcijos, gyvenimo būdas, mitybos įpročiai, paveldėjimas. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti celiulitą ir atstatyti gražią, sveiką odą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal