Aukšto kraujospūdžio koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Aukštą kraujospūdį galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant aukštam kraujospūdžiui išvalau kraujotaką nuo kenksmingų medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sumažinu kraujo spaudimą iki normalaus lygio. Ši energija yra skirta būtent kraujo spaudimo koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti ir kitas širdies bei kraujotakos ligas. Po seansų praeina aukšto kraujospūdžio sukelti negalavimai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl aukšto kraujospūdžio ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Aukštas kraujospūdis

Širdies raumeniui varinėjant kraują jis tam tikra jėga spaudžia kraujagyslių sieneles. Šis spaudimas matuojamas gyvsidabrio stulpelio milimetrais (Hg mm). Širdžiai stumiant kraują spaudimas padidėja, o tarp susitraukimų sumažėja. Todėl matuojant nustatomas didžiausias (sistolinis) ir mažiausias (diastolinis) kraujospūdžio dydis. Spaudimas laikomas normaliu, kai jo viršutinis dydis yra 90-120 Hg mm, apatinis 60-80 Hg mm. Didesnis nei 140/90 Hg mm kraujospūdis (hipertenzija, hipertonija) yra per aukštas, o pakilęs virš 180/110 Hg mm laikomas hipertenzine krize.

Aukštą kraujospūdį sukelti stresas, kai kurie maisto produktai, senėjimo procesai, genetiniai veiksniai, kai kurios ligos. Konkreti priežastis dažnai lieka nežinoma. Aukštas kraujospūdis gali pasireikšti galvos svaigimu, skausmais, pykinimu, alpimu. Laikui bėgant gali sukelti širdies, kraujagyslių, inkstų ligas, insultą. Su kosmoenergetikos pagalba galima sumažinti ir atstatyti normalų kraujo spaudimą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal