Artrozės koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Artrozę (susidėvėjusius sąnarius) galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant artrozei iš sąnario išvalau susikaupusias druskas, skysčius ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją palaipsniui atstatau sąnario audinius, lankstumą, taisyklingą padėtį. Ši energija yra skirta būtent sąnarių atstatymui. Po seansų praeina sąnarių skausmas, išnyksta artrozės sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl artrozės ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Artrozė

Sąnario nusidėvėjimas (artrozė) pasireiškia sąnario kremzlės audinio nusidėvėjimu bei kaulinių išaugų (osteofitų) susidarymu sąnario kraštuose. Dėl to sąnariuose atsiranda skausmai, sumažėja jų paslankumas, pakinta forma. Artrozės priežastys yra senėjimo procesas, didelė sąnario apkrova, traumos, įvairios ligos, paveldėjimas ir kt. Sąnarių artrozė paprastai pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms. Sąnarių ligoms didelę įtaką turi juose susikaupusi neigiama energija. Su kosmoenergetikos pagalba artrozę galima sutvarkyti ir pilnai atstatyti sveikus sąnarius.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal