Apatijos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Apatijos būseną galima sėkmingai sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant apatijai išvalau užslopintas emocijas ir kitą negatyvą. Paskui naudodamas koreguojančią energiją atstatau gerą savijautą, aktyvumą, optimizmą. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti įvairius savijautos sutrikimus. Po seansų praeina nuovargis, pasyvumas, išnyksta poreikis vaistams, sugrįžta natūrali vidinė harmonija.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl apatijos ar blogos savijautos, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Apatija

Esant apatijai žmogaus nedomina emocinis, dvasinis, socialinis ar materialus gyvenimas. Gali pasireikšti nejautrumas, atbukimas, nihilizmas. Veikla žmogui neteikia pasitenkinimo, sumažėja jo gyvybingumas ir energijos apykaita su aplinka. Tai sukelia rimtų problemų darbe, asmeniniame gyvenime, bendraujant su žmonėmis bei siekiant savo tikslų. Tačiau apatijai nebūdingos stiprios emocinės krizės, kurios pasireiškia depresijos atveju (liūdesys, nerimas, mintys apie savižudybę ir pan.).

Apatija paprastai atsiranda dėl nepasitikėjimo savimi, žemo savęs vertinimo. Žmogui atrodo, kad jis yra per silpnas kažką pakeisti arba neturi tam reikalingų savybių. Tokį įsitikinimą gali sustiprinti psichologinės traumos, stresas, didelės nesėkmės, konfliktinės situacijos. Kartais apatija pasireiškia dėl paveldėjimo arba sunkios ligos. Apatijai turi įtakos susikaupęs energetinis negatvyas, blogos emocijos, užsidarę energetiniai centrai. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti apatijos priežastis, atstatyti aktyvumą ir darbingumą.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal