Alergijos koregavimas

Ačiū, kad apsilankėte energijos.lt svetainėje. Alergiją galima sutvarkyti kosmoenergetikos metodu. Tai netradicinė priemonė, patikrinta praktikoje ir turinti ilgalaikį efektą.

Kosmoenergetika yra sąmoningos kosminės energijos, kurios koreguoja įvairias problemas. Seansų metu iškviečiu energiją ir perduodu ją žmogui siekdamas teigiamų pokyčių.

Asociatyvi foto

Esant alergijai išvalau organizmą nuo alergiją sukeliančių medžiagų ir kito negatyvo. Paskui naudodamas atstatančią energiją sutvarkau imuninės sistemos jautrumą alergijos sukėlėjams ir esančius negalavimus. Ši energija yra skirta bet kokios alergijos koregavimui. Tuo pačiu galima sutvarkyti nosies, gerklės, odos ir įvairias kitas ligas. Po seansų išnyksta polinkis alergijai, praeina šios ligos sukelti nepatogumai, pagerėja bendra savijauta.

Seansus galima daryti per atstumą su nuotrauka. Jie veikia kaip ir tiesioginiai. Nuolat dirbu su žmonėm iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių.

Jeigu turite rūpesčių dėl alergijos ar kitų problemų, mano kontaktus galite rasti užsakymų puslapyje.

Nuoširdžiai,
Kosmoenergetikos meistras
Vytautas

Alergija

Alergija yra perdėtai jautri imuninės sistemos reakcija į medžiagas, patekusias į organizmą (alergenus). Įprastom sąlygom alergenai nėra kenksmingi sveikatai. Tačiau kai organizme yra per daug antikūno (Imunoglobulino E), jis ima kovoti su alergenais sukeldamas įvairių sutrikimų.

Alerginių reakcijų požymiai pagal kūno vietas, kuriose jos gali pasireikšti, yra tokie:

Alergenų rūšys:

Polinkį alergijai gali nulemti paveldėjimas, miesto aplinka, nusilpęs imunitetas, kenksmingos medžiagos organizme ir kiti veiksniai. Esant alergijai svarbu išvalyti susikaupusią neigiamą energiją. Su kosmoenergetikos pagalba galima sutvarkyti alergijos simptomus ir panaikinti jautrumą alergiją sukeliančioms medžiagoms.

PASTABA. Kosmoenergetikos metodas yra veiksminga priemonė koreguojant įvairias ligas, tačiau tai neturėtų būti laikoma įprastine medicinos praktika. Naudojant kosmoenergetiką įprastų gydymo būdų atsisakyti nebūtina.

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal