Mano klientų atsiliepimai

Pageltę medžių lapai

Iš tikro norėjau Jums labai padėkoti: man jau pasidarė tikrai geriau, jau nebesinori ir verkti, ir širdis jau nebe taip greitai plaka. Vakar buvo labai įdomi savijauta seanso metu: jaučiau virpesius ir šiluma kaip keliauja nuo kojų pirštų galiukų iki pat galvos. Labai tikrai padėjot, jau pradėjau priimti sprendimus lengviau, be ašarų, atsirado nuotaika, tapau guvesnė. Kol kas, aš noriu save pastebėti kokias kelias dienas, kaip jaučiuos be seansų. Jeigu man vėl pasidarys nebegerai, aš vėl kreipsiuos į Jus. Bet tikrai jaučiasi Jūsų pagalba. Dar kartą noriu padėkoti. Ačiū.

NERINGA, informacijos vadybos studentė

_______

Gimiau su cerebiniu paralyžium, mano sutrikusi kalba. Sulaukus 18 metų prasidėjo podagra ir ji sparčiai progresavo. Buvo tikrai atsibodę kentėti žiaurius sąnarių skausmus.

Jums padirbėjus su manim, išnyko nerimas, geriau pradėjau kalbėti. Žmonės neprašo pakartoti, ką pasakiau, o čia labai labai didelis pliusas jau. Vadinasi, paralyžius sumažėjo. Anksčiau smarkiai prakaituodavo kojos, bet po jūsų seansų nebeprakaituoja. Rimtų podagros priepuolių nebuvo, šiuo metu nieko neskauda. Ačiū jums labai. Dabar ir gyventi norisi.

ERIKAS, įstaigos budintis

_______

Labai ilgą laiką kamavo didelis nerimas, panikos priepuoliai, bloga nuotaika. Nežinojau ką daryti... ir netyčiomis pagal atsiliepimus ir interneto puslapyje suradau Jus, Vytautai. Aš nežinau ar Ačiu yra pakankamas žodis apibūdinantis kokį jausmą iš tikro jaučiu. Aš tokia dekinga Jum. Jau po pirmojo seanso jaučiausi saugesnė, gyvesnė, pakylesnė. Aš džiaugiuosi Jus suradusi! Tikiuosi Jūsų šie metodai pagelbės dar ir dar ir dar daugiau žmonių. Esat nuostabus! Ir tikrai Jus rekomenduosiu.

SANDRA, kirpėja

_______

Mielas Vytautai, nuoširdus Jums ačiū. Džiaugiuosi, kad teko gyvenime susitikti...  Labai gerai, kad yra tokių specialistų.

Po kosmoenergetinių seansų savijauta gera,ramu ant dūšios. Linkiu Jums sėkmės, taip pat sveikatos, sėkmingo darbo... Jeigu vėl prisigaudysiu visokių energetinių blokų, prašysiu Jūsų pagalbos.

IRENA, teisininkė

_______

Turėjau stuburo išvaržą. Vos truputį pajudėdavau, nueidavau į parduotuvę, skausmas į koją tapdavo nepakeliamas. Mėnesį laiko leidausi vaistus, man statė lasalines, bet tai nepadėjo. Po 5 jūsų seansu stuburo juosmens skausmu nejaučiu, jaučiuosi puikiai, esu labai dėkingas. Tikiuosi ir toliau viskas bus gerai. Geros jums kloties ir sėkmės.

AUDRIUS, tolimųjų reisų vairuotojas

_______

Antro seanso metu kažką iš tiesų pajaučiau - sėdėjau fotelyje ir užplūdo šiluma. Nuo krūtinės ji leidosi per pilvą ir iki kelių sąnarių. Suėmė miegas ir pirmą kartą po penkių metų išmiegojau iki ryto be prabudimu. Ir kas svarbiausia be jokių vaistų. O prabudęs buvau tokios nuotaikos, kokią prisimenu kaip vaikystėje - jokių rupesčių, nerimo, norisi dainuoti.

Po sekančių seansų liovėsi širdies permušimai, nebeskauda stuburo ir rankų (skausmas iki tol buvo dėl stuburo ataugos). Vidinė savijauta puiki, sieloje įsivyravo ramybė. Jeigu anksčiau į daug ką reaguodavau impulsyviai, tai dabar netgi labai ramiai. Netgi šeima pastebejo, kad kaip jie sako pasikeičiau kardinaliai. Ačiū jums labai.

LAIMONAS, prekybininkas

_______

Šešis mėnesius labai blogai miegojau, dažnai naktį prabusdavau, o dienos metu jausdavau didelį nuovargį, baimę, nerimą, drebulį. Kraujospūdis būdavo gana aukštas, mausdavo skrandį. Po energetinių seansų daugelis problemų susitvarkė. Jaučiuosi daug tvirtesnė, gyvenu be vaistų, miegu neblogai. Labai esu Jums dėkinga.

SIMONA, vyr. virėja

_______

Nuoširdžiai noriu jus pasveikinti su Šv. Kalėdomis. Linkiu viso ko geriausio. Taip pat noriu padėkoti už suteikta pagalba. Jaučiuosi puikiai, sąnarių po seansų daugiau neskaudėjo. Darė kraujo tyrimą. Rezultatas teigiamas - reumato požymiai išnyko. Skydliaukėje neberasta piktybinių ląstelių. Virusai kol kas nelanko ir tikiu, kad aplenks :)

AUDRONĖ, aerouosto darbuotoja

_______

Galiu pasidžiaugti pagerėjusiu miegu, nevartoju jokių vaistų, prabudusi vėl užmiegu, ko anksčiau nebuvo. Atsibudusi nesijaučiu pavargusi, dieną esu energingesnė. Stuburo skausmas šiom dienom taip pat nevargina.

DANUTĖ, pensininkė

_______

Po pirmos jūsų terapijos buvau pas akių daktarę. Abu labai pasidžiaugėme, nes akių spaudimas gerokai sumažėjo ir buvo beveik normalus - 12 ir 13. Aišku, vartojau vaistus nuo glaukomos, bet tokio efekto vien tik su jais nebūčiau pasiekęs.

Praėjus kuriam laikui vėl padarėte man keletą seansų. Nuvykus pas gydytoją rezultatai ją išties nustebino - akispūdis dar labiau pagerėjo. Be to, regėjimo akipločio tyrimas buvo žymiai geresnis negu prieš metus. Dėkoju jums Vytautai.

SAULIUS, programuotojas

_______

Buvau visai be nuotaikos, nesišypsojau, visad pavargus, suirzus, dirgli... užeidavo pykčio priepuoliai, pastovus nenoras bendrauti su žmonėmis, net su geriausiais draugais. Nesinorėdavo niekur eiti, nieko matyti, puoštis... Amžinai kamuodavo kaltės ir nepilnavertiškumo jausmas, po darbo dienos apimdavo nerimo bangos, kad kažką padariau blogai.

Kuomet pradėjote daryti seansus, jau po pirmojo seanso jaučiausi labiau pakylėta nei įprastai:) Po to irzlumas ir nerimas pastoviai mažėjo, o nuotaika buvo vis geresnė :) Vytautai, didelis Jums ačiū už naujai atrastą vidinę ramybę.

JŪRATĖ, kosmetologė

_______

Nors nekeliu sau tokių klausimų, yra, ar nėra tas nematomasis mums energetinis pasaulis, o kartu ir ar įmanoma jo dėsnius išmanančio žmogaus pagalba - esu tikra, kad tai realu - bet vis tiek nustebau, kai po seanso praėjus vos valandai vienu ypu atslūgo tą dieną prasidėjęs bronchitas (kuris man paprastai gerokai įsisiūbuoja ir iškamuoja), tad bronchito neliko nė kvapo! Taip stipriai pajutau Vytauto seansų poveikį! O lankiausi tik dėl nerimo, kankinančių ir baisių sapnų. Dar seansų ciklui nesibaigus atsisakiau vakarinių vaistų - ir ką sau manote? - vakare apima toks miegas, kad „nulūžtu“ kaip senais gerais laikais, miegu ramiai ir nebesikamuoju. O užvakar Kraujo centre daviau kraujo, tai tyrimai parodė, kad kraujo rodikliai ir spaudimas puikūs (o ne visada taip buvo). Dėkoju Jums, Vytautai, ne tik už man nepaklusnaus mano energetinio kūno apvalymą, už realiai juntamą sveikatos antplūdį, bet ir už tas valandas, kurias praleidau šalia Jūsų per seansus, už nuo Jūsų sklindančią ramybę, už sielą gryninančius pokalbius. Jūs labai reikalingas žmonėms. Džiaugiuosi, kad sutikau Jus.

VILIJA, filologė

_______

Ilgą laiką jaučiau didelę baimę, nerimą ir įtampą, kuri po kelių metų virto apatija. Buvo tarsi dingę visi jausmai, sunkiai susikaupdavau, blogėjo atmintis, kankino depresija, nemiga, vargino buvimas žmonių draugijoje. Dažnai apimdavo neaiškios kilmės fiziniai skausmai. Negalėjau atlikti elementariausių kasdienių darbų, jaučiuosi labai pavargusi. Bandžiau gerti vaistus, bet nuo jų skaudėdavo kepenis ir skrandį...

Jūsų energijos sugrąžino man gerą savijautą. Jau po pirmojo seanso pasidarė labai lengva, paskui jaučiausi daug geriau ir stipriau su kiekviena diena. Atsirado daug jėgų, galva pasidarė švari nuo bereikalingų minčių. Nustojo slinkti plaukai (anksčiau kiekvieną dieną jie slinko baisiai ilgą laiką). Tiesiog negaliu patikėti, labai tuo džiaugiuosi.

Noriu labai nuoširdžiai padėkoti Jums už pagalbą, už supratimą, už tuos seansus kurie suteikė tokius pokyčius mano savijautoje. Linkiu Jums sėkmės Jūsų darbe, daug šviesos gyvenime. Jeigu ateityje prireiktų Jūsų pagalbos tikiuosi galėsiu kreiptis į Jus. DAR KARTĄ DIDELIS AČIŪ!!!

GRAŽINA, buhalterė

_______

Jaučiu aiškų pagerėjimą. Kažkaip lengviau, jei taip galima pasakyti, skaitosi, mokosi! Per paskaitas esu labiau susitelkusi, mastanti ir įsimenanti. O apskritai jaučiu teigiamą efektą nuotaikos ir savijautos atžvilgiu, skrandžio neskauda! Labai dėkoju. Net negalėjau įsivaizduoti, kad tokie dalykai vyksta. Kažkoks ir svajojimas grįžo.

Smagu, kad jaučiuosi daug geriau. Nuoširdžiai. Jūsų pastangos ir darbas labai reikalingas.

Ačiū Jums, dabar žinosiu, kur kreiptis :)

EGLĖ, studentė

_______

Padų žaizdos užgijo, naujų nėra. Neniežti, neperšti. Dabar dauguma įtrūkimų teprimena tik pakitusi odos spalva. Kas svarbiausia, kad neskauda ir išeina primynt padais jau abejais. Visumoj aš jau vėl galiu šokti ir bėgioti, esu dėkinga tau.

JULIJA, vaisių ir daržovių kokybės inspektorė

_______

Noriu padėkoti už Jūsų pagalbą ir visus seansus. Dabar jaučiuosi daug geriau ir ramiau, išnyko įtampa, nuotaika gera. Manau, su kiekviena diena viskas bus tik geriau, nes ir mintys keičiasi, o tai svarbiausia.

DOVILĖ, kosmetologė

_______

Esam tikrai labai patenkinti ir net nustebinti seansų poveikiu mūsų šuniukui! Šiandien po savaitės atostogų grįžus namo labai nustebau pamačiusi tokį akivaizdų ir didelį pasikeitimą. Tikriausiai ir pats pastebėjote iš nuotraukos, kad vaizdas iš pradžių buvo tikrai ne koks. Dabar kailiukas beveik ataugęs, nebėra nemalonaus kvapo, o ką jau kalbėti apie šuniuko nuotaiką - ji laksto, džiaugiasi, yra energinga kaip ir anksčiau. Šiandien su tėvais dar apkalbėjome, kad šis gydymas buvo jau kaip paskutinė viltis - arba pagerės, arba reikės su mylimu šuniuku atsisveikinti.

Norim jums labai nuoširdžiai padėkoti už pagalbą. Jeigu dar reikės pagalbos, be abejonės kreipsimės į jus :) o šį kartą LABAI AČIŪ!!!

ASTA, visuomenės sveikatos specialistė

_______

circle-up circle-left
Į viršų
Atgal